2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

@Neredeysemavi @gulce34 jelibonn35 ve benimm yarın kan testi günümüz . 0 heyecan idrar testlerim negatif . Kanda da negatif göreceğim biliyorum . Yarın haberleşiriz kızlaar
İnşallah değerleriniz yükselmiştir Rabbim ol derse olur bebişleriniz size sürpriz yaparlar inşallah ve hepiniz pozitiflerle dönersiniz Rabbim yardımcınız olsun.

Kızlar bende transferin 3.günündeyim bende 3.gün embriyosu göğüs sızlaması ağrısı oluyor mu size de
Ben de salı günü transfer olacağım iğne ve fitilden sonra aşırı derecede göğüslerimde şişlik (adet olacakmış gibi) oluştu tabi sürekli bi durum değil gün içinde ara ara oluyor.
doktoru arayıp sorma gereği duymadım çünkü bu ilaçlar genel anlamda yapabilir diye düşündüm.

Merhaba bende pcos luyum 3 kere aşılama yaptım. İlk aşılamam da kimyasal gebelik oldu diye 2 defa daha denedim ama şimdiki aklım olsaydı direk tüp bebeğe yönelirdim. Maddi manevi yorucu bir süreç ne kadar erken başlanırsa o kadar iyi bence

Benim 3bin küsür tuttu ama herkese göre farklı olur reçete.iğne-vitamin-fitil-hap.doktor yazdı bu şekilde tuttu.transfere kadar 5gün falan kullancam. Transferden sonra bu ilaçlardan devam edilecekler de var
Çok teşekkür ederim, anladığım kadarıyla asıl bütçe yumurta toplama sürecinde oluyor Allah hepimize kolaylıkla güzellikle hayırlı salih ve saliha evlatlar nasip etsin (Amin)

Mükemmel bir doktor benim latif beyde 3. Tüp bebeğim bir tane 4 bucuk yaşında kızım var şimdi kardeş düşünüyoruz
Evet çok iyi bir doktor bende çok memnunum benim ilk denemem pozitif inşallah perşembe benım hesaplamama göre 6+1 oluyorum bakalım kese ve kalp atışını duyabılcekmiyim sizin içinde hakkınızda hayırlısı olsun

Test gününüz mü harika sonucu takip edeceğim insallah bize çok güzel haberler verirsiniz. Videoyu hemen açıyorum Dr ok desede bi taraftan bi tedirginlik vardı.

Test gününüz mü harika sonucu takip edeceğim insallah bize çok güzel haberler verirsiniz. Videoyu hemen açıyorum Dr ok desede bi taraftan bi tedirginlik vardı.
Evet bugün test günüm ve çok heyecanlıyım duygusalim hüzünlüyüm mutluyum yani karmakarışık amin çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…