2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar bişey daha sorsam şimdi bu dondurulmuş embriyo transferinde ilaçlar döneminde özellikle transfer e kadar doktorunuz ilişki konusunda ne önerdi rahim kasılması olur diye pek önerilmiyor diye biliyorum ama sizlerin de fikrini sormak istedim

Kızla bu progestan 50 mg iğne kalcadan kullanan var mı varsa kalcanız ne durumda benimki kist olmuş durumda içi ve daha 10 gün devam 😩
Kolonyagini buzdolabına koy canım. Soğuduktan sonra pamuğa boca et iğne yerlerinde beklet yani soğuk kompres yap iyi gelecektir. ,💐

Kızlar bişey daha sorsam şimdi bu dondurulmuş embriyo transferinde ilaçlar döneminde özellikle transfer e kadar doktorunuz ilişki konusunda ne önerdi rahim kasılması olur diye pek önerilmiyor diye biliyorum ama sizlerin de fikrini sormak istedim
Bize sevişmeyi 12. Haftaya kadar yasakladı 🤷🏼‍♀️
Hem enfeksiyon açısından hemde kadın orgazmı kasılmayı daha güçlü yapıyormuş o yüzden😁 🚫🚫

Merhaba ben de bu serüvene yeni katıldım .
31 Temmuz transferim oldu . 12 Ağustos test günüm . Ama ben malesef çok dikkat edemedim kendime fiziki ve ruhsal yorgunluğum oldu . Bugün 8. Günüm hiç bir belirti yaşamıyorum . İdrar testi yapıp yapmama konusunda çok kararsız kaldım ama beklemek de işkence gibi geliyor artık . Dondurulmuş 5. Gün embriyosu . Olmazsa şaşırmam olursa da mucize olur

Merhaba ben de bu serüvene yeni katıldım .
31 Temmuz transferim oldu . 12 Ağustos test günüm . Ama ben malesef çok dikkat edemedim kendime fiziki ve ruhsal yorgunluğum oldu . Bugün 8. Günüm hiç bir belirti yaşamıyorum . İdrar testi yapıp yapmama konusunda çok kararsız kaldım ama beklemek de işkence gibi geliyor artık . Dondurulmuş 5. Gün embriyosu . Olmazsa şaşırmam olursa da mucize olur
Serüvenin tedavin inşallah hayırla sonuçlansın canım Ben dayanamazdım yapardım kuzum elinde varsa yapabilirsin aslında silikte olsa çıkabilir

Eşim izin vermiyor . İlaçları iğneleri bırakacağımdan çekiniyor sanırım .
Bir de burada çoğu kişi fitil kullanmış ama ben yaklaşık 15 gündür iki doz Progestan yaptırıyorum . Şuan yaşadığım tek acı kalçalarımdaki iğne acısı .
Rüyalarıma giriyor adet olduğumu görüyorum falan . Yeter artık bitsin bu çile .

Kızlar ben yarım saatte bir tuvalete gidiyorum. Daha dün transfer oldum. Geçen transferimde 4-5 gün sonra böyle olmuştum. Bu çok garip geldi bana. Sizde de oldu mu?
Bende de aynı arkadaşım. Heyecan mıdır yoksa ilaçlar mı bilmiyorum ama göğüslerimde çok şiş bu sefer ve gaz sancım çok fazla benim

X