2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Pozitif sonuc alan herkes saglikla kucagina alsin insallah. 🙏🏻🧿 benim maalesef kan testi sonucum da 0,1 in altinda. Tamamen olumsuz yani. Sebepsiz inferteliteden basladik tedaviye. Herkes dogal olur dedi, olmadi. Sonra herkes asilamayla cozulur dedi olmadi. Simdi tup bebek de olmadi. Doktorlar gebelik bekliyoruz kaliteli embriyo dedi, tum hormon seviyeleri iyiydi, gorunur hicbir sorun yoktu yine olmadi. Ne diyecegimi bilemiyorum. Olmayinca olmuyormus maalesef.
Bende sizinle aynı durumdayım hiç bir neden yok hersey çok ıyı. Ama olmayınca olmuyor .benımdr negatıf Malesef Eflinn34 Eflinn34

Dün oldu transferim öğlen 12.30 da, 19 Ağustos test tarihim. Her iki yumurtalığımda 4-6 cm çikolata kistlerim var. Pazartesi günü yumurta toplama olmuştu haşa kasıklarım acıyor. Rahim dinlendirme yapmak çok isterdim ama tek embriyo olunca öyle yapmadık
Demek sabirsiz bir bebisiniz olucak size kavusmak icin can atiyor desenize😍

Kızlar ben yarım saatte bir tuvalete gidiyorum. Daha dün transfer oldum. Geçen transferimde 4-5 gün sonra böyle olmuştum. Bu çok garip geldi bana. Sizde de oldu mu?
Ben akşam yemeginden sonra kendime limit koydum bir bardak su içeceğim. Çünkü aynen yarım saatte bir tuvaletteyim bazen 15 dk da bir. Ellerim derisi pul pul oldu yıkamaktan. Kimyasallardan sonuç alana kadar uzak durayım diye krem de surmuyordum zeytinyagi sürdüm bugün 😁 bugün 6. Günüm 🥰

Kızlar bunuda 1 2 saat önce yaptm herhalde kuruma cizgisi değil ama değer herhalde çok az daha inşallah koyulastiginida gorururm😃
20240808_194145.jpg

Ben akşam yemeginden sonra kendime limit koydum bir bardak su içeceğim. Çünkü aynen yarım saatte bir tuvaletteyim bazen 15 dk da bir. Ellerim derisi pul pul oldu yıkamaktan. Kimyasallardan sonuç alana kadar uzak durayım diye krem de surmuyordum zeytinyagi sürdüm bugün 😁 bugün 6. Günüm 🥰
Ölücem tuvaletten rahim fazlamı kalınlaştı acaba baskı mı yapıyor diye düşündüm progesteron ilaçları sağolsun. Birde transferden sonra rahim ağzım çok sıkılaştı fitili atmakta çok zorlanıyorum geriye asla gitmiyor. Normalde cehennemin dibine kadar gidiyordu 😂

Ölücem tuvaletten rahim fazlamı kalınlaştı acaba baskı mı yapıyor diye düşündüm progesteron ilaçları sağolsun. Birde transferden sonra rahim ağzım çok sıkılaştı fitili atmakta çok zorlanıyorum geriye asla gitmiyor. Normalde cehennemin dibine kadar gidiyordu 😂
Ayyy cokk güldümmmm😃😃😃😃 cehennemin dibine kadar gidiyordu dedigineee😃😃😃

Ayyy cokk güldümmmm😃😃😃😃 cehennemin dibine kadar gidiyordu dedigineee😃😃😃
Ben fitil sabah2 akşam 2. İlkini atıyordum ikinciyi attığımda diğeri piyasadan çoktan kaybolmuş oluyordu. Şimdi zaten parmağımda gitmiyor fazla içeri ilkini atıyorum 2. Yi attığımda gidip ona çarpıyor🤣🤣

X