2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Valla bende öyle görümcem kaynanam iş yapıyor ben tepelerinde 😅 arada kalkıyorum geziyorum kan akışı olsun diye . 6 gün oldu 6 gündür yatıyorum sağolsunlar bu defa daha dikkatli davrandım bende . Benim ikinci transferim bu ilkimde 3 gün yattım kalkıp işlerime devam ettim doktor öyle önerdi diye tutmadı bu sefer de wc ilaç içme su içme yemek yeme dışında kalkmadım doğrulmadım
Anldm abla benim de geçen sene kayinvalidem vardı bu sene kız kardeşim geldi yanıma bende gecen sene oyle yaptim doktorlari dinledim malesef bu sefer yok kendim uzanacam valla . bende hiç kalkmıyorum yemeğimi yatakta yiyorum korkudan masa çekiyorlar önüme wc ye de korkarak gidip geliyorum

Ben şuan tam olarak öyleyim daha dün transfer oldum transferden sonra avm’ye gidip pasta yiyip kahve içtim doktorum istediğini yapabilirsin demişti bende öyle yapıyorum bugünde mesela kayınvalidemlerdeyim bi aşağı bi yukarı dolanıyorum ben sürekli yatamam doktorda günlük hayatına dön dediği için 15ine kadar bu şekilde bekliycem
Canım hakkında hayırlısı olsun ama daha dikkatli olmanı öneririm 🤗 kim nasıl rahat hissedecekse öyle devam etsin tabiki . Transfer olana kadar yeteri kadar kafana taktın bir sürü şeyi zaten sonrasında düşünmemen iyi olur 🤗

Anldm abla benim de geçen sene kayinvalidem vardı bu sene kız kardeşim geldi yanıma bende gecen sene oyle yaptim doktorlari dinledim malesef bu sefer yok kendim uzanacam valla . bende hiç kalkmıyorum yemeğimi yatakta yiyorum korkudan masa çekiyorlar önüme wc ye de korkarak gidip geliyorum
Arada bi balkona çık özellikle sabahları 5 dk hava al azıcık adım at sonra yatağa dön 🤗🤗

Canım hakkında hayırlısı olsun ama daha dikkatli olmanı öneririm 🤗 kim nasıl rahat hissedecekse öyle devam etsin tabiki . Transfer olana kadar yeteri kadar kafana taktın bir sürü şeyi zaten sonrasında düşünmemen iyi olur 🤗
Ya ben bu şekilde yapmazsam kafaya takar evdeki herkese zulüm olurum 😂 o yüzden böyle sakin sakin oturuyorum sadece iş yapmıyorum ☺️☺️

Offf cok sacma yaa. Benimki de progestan agrisi demek ki. Kizlar embriyolarinizi genetige gonderdiniz mi? Dondurulmus embriyo sonradan genetige gonderilebiliyor mu? Eger bu olumsuz olursa bekleyen embriyolarimi genetige gondersem mi diyorum… ya da ilk transferi olumsuz olanlar icin sorum: ikinci transfer oncesi size farkli testler uyguladilar mi?
Hayır uygulamadılar. Benim 1. Kornual gebelik oldu. Sonlandırdık. 3 tane 3. Gün dondurulmuşum var. 2 si transfer edilecek. 1 ini de çözdürüp 5. Güne giderse genetiğe gönderecek. Gitmezse 5 e bir sonraki sefere genetik yapılacak.

Ben şuan tam olarak öyleyim daha dün transfer oldum transferden sonra avm’ye gidip pasta yiyip kahve içtim doktorum istediğini yapabilirsin demişti bende öyle yapıyorum bugünde mesela kayınvalidemlerdeyim bi aşağı bi yukarı dolanıyorum ben sürekli yatamam doktorda günlük hayatına dön dediği için 15ine kadar bu şekilde bekliycem
En güzeli bnce 🤗 inşallah güzel sonuçlar alırsın benim ikisi de tutmuştu darısı başına 🤲🏻

X