2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ay aşkım ne güzel dostlar edinmişim herkes benden heyecanlı 🤩 yarın gelir öğleden sonra
yarın telefonuz bölgeye gidebilirim. artık çıkışta ile bakacağım şey senin mesajların olacak :) ama çıkmaz ise de üzülmek falan yok tamam mı, yolladığın şeyi hatırla, hala erken olabilir.

yarın telefonuz bölgeye gidebilirim. artık çıkışta ile bakacağım şey senin mesajların olacak :) ama çıkmaz ise de üzülmek falan yok tamam mı, yolladığın şeyi hatırla, hala erken olabilir.
Tabiki hayırlısı olsun olmazsa da yapacak birşey yok nasipte yokmuş demeliyiz 🤗

Offf cok sacma yaa. Benimki de progestan agrisi demek ki. Kizlar embriyolarinizi genetige gonderdiniz mi? Dondurulmus embriyo sonradan genetige gonderilebiliyor mu? Eger bu olumsuz olursa bekleyen embriyolarimi genetige gondersem mi diyorum… ya da ilk transferi olumsuz olanlar icin sorum: ikinci transfer oncesi size farkli testler uyguladilar mi?
Ben gönderdim. Opu olduğumda embriyodan biyopsi alınıp dondurulmustu geçen ay pgt yapilmasi için gönderdik çalışılan hücre sayısı yeterli gelmemiş embriyoyu çözdürüp parça alıp tekrar dondurdular embriyolog ile konuştuğumuzda parça alindiktan sonra bozulmasına yüzde 30 ihtimal vermişti embriyonun kalitesine görede değişiyor tabiki henüz sonuç alamadım pgt den sizde embriyologunuz ile konuşup ihtimalleri değerlendirip ona göre gonderebilirsiniz

Offf cok sacma yaa. Benimki de progestan agrisi demek ki. Kizlar embriyolarinizi genetige gonderdiniz mi? Dondurulmus embriyo sonradan genetige gonderilebiliyor mu? Eger bu olumsuz olursa bekleyen embriyolarimi genetige gondersem mi diyorum… ya da ilk transferi olumsuz olanlar icin sorum: ikinci transfer oncesi size farkli testler uyguladilar mi?
benim ilk transferim kimyasal oldu öncesinde de dogal yolla bir kımyasalım vardı doktor ilk transferden sonra kanda genetik baktırdı eşimede bana da.. bekleyen embroyolarıma dondurulduğu için genetik test onermıyorum bozuluyor dedi.. bizde yaptırmadık

yumurtalar toplandıktan sonra dondurulmadan genetiğe gönderilmesi öneriliyor

X