2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Aslındaa kalitesi çok iyiymiş niye tutunmuyor yinede anlamıyorum benimde 4a bekliyorum sonucu. Olmazsa bidaha deniycem ama 5a kalıte cok ıyı daha ne yapalım yıyelım içelim bilmiyorum ya
Niye tutunmuyor işte abla diyoruz ya nasip 😍 2bc tuttuğunu gördüm ben burada tamamen Rabbime dua edicez 💕

Selaam, girmeyeli yeni hamileler olmuş tebrik ederimm:)) negatif arkadaşların da inşallah bir sonrakinde hemen olsun daha çok uğraştırmadan.
Ben bugün opu oldum kızlar, doktor geçen gün büyük ihtimal 7 folikül toplanır demişti ,hatta üzülmüştüm yazmıştım buraya. Ama bugün 14 toplanmış çok mutlu oldumm:)) Biraz küçük olanları da topladım, büyük ihtimal 10 tanesi olgun çıkar diye düşünüyorum dedi, 3-4 saate arayıp bilgi vereceklermiş:KK28: önümüzdeki birkaç gün merakla embriyocukları beklemece...
Hadi bakalım sürece girdinnn aramıza hoşgeldin canımmmm😍❤️ taze mi olacak

Hadi bakalım sürece girdinnn aramıza hoşgeldin canımmmm😍❤️ taze mi olacak
Hiç bilmiyorum, ona sanırım embriyoların gidişatına göre karar verilecek. Daha transferle ilgili hiçbir şey söylenmedi. Ama benim doktorum pgt önerdi, bu durumda sonuç gelene kadar mecbur donduruluyor zaten dimi?

Çok geçmiş olsun umudunuzu sakın kaybetmeyin. Ben bu sürece başlamadan önce diyetisyen desteği ile bir diyet uyguladım ve yumurta kalitelerinin bu nedenle iyi olduğuna inanıyorum. Son zamanlarda fonksiyonel tıp olarak özellikle tüp bebek tedavilerinde çok uygulanmaya başlamış. Bağırsak eliminasyon diyeti Bi araştırmanızı tavsiye edebilirim
Evet buna bakayım çok teşekkür ederim araştıracağım

Yaaa çok teşekkür ederim o gün neden öyle oldu anlamadım bu benim başıma gelen 2.bilinç kaybı yaşama olayı Allah kimseye göstermesin çok kötü 😒 ilki de tedavi sırasında kan verme zamanında yaşanmıştı o zaman hastaneydim hemşireler müdahale etmişti bu sefer eşim müdahale etti sağolsun en büyük destekcim ❤️ ilk başlarda anlamıyordu ama süreçte benle daha çok vakit geçirmeye başladıkça yaşadıklarıma üzülmeye başladı Buda olmazsa biraz ara verelim senin sürekli ilaç kullanmanı istemiyorum dedi . Bende bu süreçte aldığım kiloları veririm 89 la başlamıştım 98 kilo oldum belki bi 3 ay ara veririz sonra da özele başlamayı düşünüyoruz
Sizinki panik atak olabilir mi acaba?

Hiç bilmiyorum, ona sanırım embriyoların gidişatına göre karar verilecek. Daha transferle ilgili hiçbir şey söylenmedi. Ama benim doktorum pgt önerdi, bu durumda sonuç gelene kadar mecbur donduruluyor zaten dimi?
Hiç bilmiyorum onu ben

X