2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

test yapmadan durabilenleri yürektteeen tebrik ediyorum :)
Ben duramadım 4.5. Gün yaptım 12. Gün önceki çatlatma iğnesi etkisinden silik çizgi çıktı koyulaşmadı. Negatif olduğunu düşünüyorum ( çünkü 5.gün embriyosu başkalarında hep çıkmış) ve bi kahve içip fal bakıcam artık. Moralim bozuldu açıkcası. Ben yandım siz yanmayın test yapmayın.

Ay kızlar tam bugün ikinci bahar dizisinin final bölümünü izledim. Türkan Şoray o sıralarda 50'li yaşlarında falan, dizide de iki tane üniversiteli çocuğu var. Final bölümünde demez mi bir şey söylicem ama utanıyorum, hamileyim:)) çocuğu yapıştırdı güya 50'sinden sonra. Sinirlerim bozuldu :KK70:
Ahahahaha

Ben duramadım 4.5. Gün yaptım 12. Gün önceki çatlatma iğnesi etkisinden silik çizgi çıktı koyulaşmadı. Negatif olduğunu düşünüyorum ( çünkü 5.gün embriyosu başkalarında hep çıkmış) ve bi kahve içip fal bakıcam artık. Moralim bozuldu açıkcası. Ben yandım siz yanmayın test yapmayın.
5.gün herkesinki silik çıkar olsa bile canım daha netleşmez moralini bozma kan sonucunu bekleyelim inşallah pozitiftir

Kızlar hepinizin mesajlarınızı her gün tek tek takip ediyorum hamile arkadaşlarımı tebrik ediyorum ve bizler içinde dua eder misiniz diyorum 😂 kızlar beklemek çok zor zaman geçmiyor nasıl dayanıcaz bilmiyorum benim bugün transferi saymazsak 4. Günüm 🥹

Kızlar hepinizin mesajlarınızı her gün tek tek takip ediyorum hamile arkadaşlarımı tebrik ediyorum ve bizler içinde dua eder misiniz diyorum 😂 kızlar beklemek çok zor zaman geçmiyor nasıl dayanıcaz bilmiyorum benim bugün transferi saymazsak 4. Günüm 🥹
Hadı hayırlısı canım. Kaçıncı gün embriyosu dondurulmus mu

X