2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Merhabalar, 3 haftalık gebeyim beta 835 ama progestronum 15.44 önceki kan değerinde progesteronum 16.54 du ,, hafif lekelenme yaşıyorum, sizce progestron değerim çok mu düşmüş, düşük olur mu
Progesteron hakkında çok bi bilgim yok ama betan çok iyi çıkmış 3 haftalığa göre regl gecikmen olmadı sanırım daha

Merhabalar, 3 haftalık gebeyim beta 835 ama progestronum 15.44 önceki kan değerinde progesteronum 16.54 du ,, hafif lekelenme yaşıyorum, sizce progestron değerim çok mu düşmüş, düşük olur mu
canim progesteron hakkinda bilgim yok ama ilk hamileligimde devamli kanamam vardi , adet oluyormusum gibi hem de , simdi kizim 4.5 yasinda ,doktorun ne diyor . ben bir de igne vuruluyordum

Merhaba güzel anne adayları, 23 gün önce düşük ile kürtaj oldum.doktora kontrole gittiğimde 8+2 bir kaç gün önce dr bebeğimin kalbinin durduğunu söyledi dünyam başıma yıkıldı. Ama her şey de vardır bir hayır dedim Rabbime sığındım inş bende ağustos annelerine katılırım. Henüz adet olmadım ama belirtilerim var gibi kadık ağrılarım oluyor 5 gündür. Doktorumda hemen hamile kalabilsin demişti. İnş Rabbim en sağlıklısını en güzelini versin diyorum. Rabbim sizleri ve bebelerinizi bağışlasın diliyorum

İnşallah enn kısa zamanda güzel haberini alırız canım benim inşallah vardır bebiş

Aynı gün son adet tarihimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah

merhabalar hanımlar.. sat 25 ekim bat 22 kasımdı.. 24 ve 25 kasımda gebelik testlerim ikinci çizgi silik çıkınca 25 kasımda kan testi verdim ve hcg 72 çıktı. doktor bir haftaya tekrar çağırdı ama tekrar hcg baktırmadam gitmeden önce baktırmalı mıyım yoksa 1 aralığı mı bekleyeyim? meraktan içim içimi yiyor yükseldi mi diye sizce ne yapayım.tecrübe eden cevap verirse sevinirim..umarım herkes mucizesine ulaşır.şimdiden teşekkürler

Merhaba canım öncelikle hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah ben de dün baktırdım acilde 63 çıktı çarşamba günü de sağlık ocagına gidip ölçtürcem. Ben de çok merak ediyorum arttı mı ne oldu diye o yüzden doktor kontrolünü bekleyemeyecem bence acilde ya da sağlık ocagında bi baktır zararı olmaz en azından içim rahat olur

hayirli olsun , benim de adetim 2 gun gecikti 168 cikti bugun , 1hafta sonra falan kontrole giderim sadece . ilk hamileligimde 2 gunde 1 gidip kan vermistim heyecandan . simdi vermeyecegim .

amin hepimize hayırlı gelir inşallah. bende beklemek istiyorum ama çokta merak ediyorum.moral bozmakta istemiyorumm çok karışık duygulardayım.gidip direk öğrenicem sandım ama olmadı :)

hayirli olsun , benim de adetim 2 gun gecikti 168 cikti bugun , 1hafta sonra falan kontrole giderim sadece . ilk hamileligimde 2 gunde 1 gidip kan vermistim heyecandan . simdi vermeyecegim .
ilk hamileliğim olduğu için tecrübesizim açıkçası. adetim şaşmaz şaşınca eşiminde zoruyla test yaptık.silik çizgiyide görünce o heyecanla kan testi vermeye gittim,doktorda bişey demedi sadece tekrar çağırdı.acaba düşük mü diye içim içimi yiyor o yüzden.bende heyecandan duramıyorum

Hayırlı olsun seninde 2.olunca bekleniyor biraz bende bu ay olur sandım bekledm ama yokmuşsiz planladınız mı biz tam kararda vermiş değiliz 2.ye

Kızlar selam kan tahlilim çıktı bata 2 gün var 174 çıktı merak edenler vardı Rabbim isteyen herkese nasip etsin
Çok sevindim canım hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin Allah Doktor ilk randevumu 14 aralığa verdi. Sen ne zaman gitmeyi düşünüyosun

Hayırlı olsun seninde 2.olunca bekleniyor biraz bende bu ay olur sandım bekledm ama yokmuşsiz planladınız mı biz tam kararda vermiş değiliz 2.ye
Canım hiç stres yapma benim 11 ay sonra oldu artık bi sorun mu var acaba diye düşünmeye başlamıştım bu ay da ovülasyon testi vs çok sıkı takip etmedim Allahım nasip etti çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…