2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bende Çarşamba günü doktoruma gideceğim. İnşallah keseyi görürürüz

Merhabalar ismim Elif sat 29 Ekim adet döngüm 28 günde bir olur normalde fakat son üç aydır adet düzenim tamamen bozuldu spiral kayması yaşayıp çıkarttırmak zorunda kaldığımdan beri Dengem şaşmıştı. 24 Kasım'da üçüncü çocuğuma hamile olduğumu öğrendim açıkçası sürpriz bir hamilelik oldu hiç beklemiyordum. Henüz kan testi de vermedim doktora da gitmedim. 3 gün her sabah idrar testi yaptım çift çizgi testler git gide koyulaştı. Eğer Allah izin verir sağlıklı bir gebelik ve doğum geçirebilirsem tahmini doğum tarihim 04.08.2024 olarak gözüküyor

hayirli olsun . benim adim da elif . ben de yarin kan testi verecegim . dun adet gunumdu ama olmadim hala . sabirsizlikla sabah olmasini bekliyorum

Döngülerimiz çook yakın benim de sat 30 ekimdi. Hayırlısıyla kucağımıza alalım inşallah Sanırım bu ay herkes erken öğrendi

Döngülerimiz çook yakın benim de sat 30 ekimdi. Hayırlısıyla kucağımıza alalım inşallah Sanırım bu ay herkes erken öğrendi
Benim de sat 29 ekim yarın kan vereceğim 3 gündür evde test yapıyorum yarın güzel bir değer alırım inşallah

İnşallah canım sen de kan verirsen tekrar yaz
Yarın hastaneyi arayıp randevu almaya çalışıcam artık hangi güne randevu verirseler o zaman gidicem kan tahlili yaptırmayı düşünmüyorum şuanlık belki gebelik testini tekrarlarım koyulaşma oldu mu diye

Ben 2 3 günde bir sağlık ocağında kan vereceğim düzenli yükselişini takip etmek istiyorum. Kimyasal yaşadığım için güvenmiyorum

Ben 2 3 günde bir sağlık ocağında kan vereceğim düzenli yükselişini takip etmek istiyorum. Kimyasal yaşadığım için güvenmiyorum
İçin nasıl rahat ederse öyle yap canım ben ekstra stres olmak istemiyorum sadece üzüldüm senin adına canım inşallah bu sefer sağlıklı bir şekilde ilerler

Merhabalar, 3 haftalık gebeyim beta 835 ama progestronum 15.44 önceki kan değerinde progesteronum 16.54 du ,, hafif lekelenme yaşıyorum, sizce progestron değerim çok mu düşmüş, düşük olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…