2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Benim 15 gün oldu hala taş gibi oluyor. Bebek ememiyor sertlikten. Surekli sağip biberonla veriyorum. Biberona alıştırdın diyorlar bu sefer de. Ama bir türlü emziremiyorum l. Zaten çok sıcak cocuk kucağımda sırılsıklam oluyor terden.
Benimde ilk sıralar biberona alışmıştı emmiyordu kaşık biberon alıp onla veriyorum şu an hem emiyor hem mama veriyorum gerçekten de çok çabuk alışıyorlar

Slm Kızlar sütüm yetmiyor galiba emziriyorum hemen arkasından mama veriyorum onu da alıyor birde göğsüm hep yumuşak önerisi olan varmı süt arttırmak için

Merhaba kızlar ben de 2 gün önce sezeryan doğum yaptım göğüs ucum belirgin olmadığı için silikon uç önerdiler hastanede öyle başlamış olduk. 3400 doğum yaptım çıkarken 3150 ölçüldü. Sütüm geliyor mu anlayamıyorum, dün 3 kakalı bir çişli bez değiştirdik ama memede aralıklarla ağlıyor sonrasında hem uykuya geçiyor ama başta aranmaya da devam ediyor :KK43: sinyaller hep karışık ama öyle günde 3-4 çişli bez yok, doktor çıkarken cumaya kadar günde 6 kere şırıngayla mama verin cuma sabah bakalım dedi. Meme ucunu sıkarsam anca jel gibi bi damla geliyor pompa için ilk günler erken mi?
Sanırım normal bekliyordunuz neden sezeryana döndü ? Bende normal bekliyorum kanala girmedi

Merhabalar eylül annelerinden geliyorum ama son tarihim 2 eylül. 38+4 deyim bebeğim baş aşağı ama kanala girmedi hala bugunden sonra girenler oldu mu normal dogurabildiniz mi ? 🙏

Slm Kızlar sütüm yetmiyor galiba emziriyorum hemen arkasından mama veriyorum onu da alıyor birde göğsüm hep yumuşak önerisi olan varmı süt arttırmak için
göğüsün yumuşak olması süt yok anlamına mı geliyor bilen var mı net olarak? bazen benim de yumuşak oluyor dolmadığını hissediyorum ama sıkınca süt geliyor. içi dolu sert olunca tabi daha fazla süt geliyor ama yumuşak olunca yeterli beslenmiyor mu acaba

benim ayaklarım hatta ayak parmaklarım ağrıyarak uyanıyorum çok enteresan ameliyat ve ödemle mi ilgisi var acaba? sizin de öyle oldu mu

göğüsün yumuşak olması süt yok anlamına mı geliyor bilen var mı net olarak? bazen benim de yumuşak oluyor dolmadığını hissediyorum ama sıkınca süt geliyor. içi dolu sert olunca tabi daha fazla süt geliyor ama yumuşak olunca yeterli beslenmiyor mu acaba
Benim de gün boyu yumuşak ama süt konusunda sıkıntı yok şu an için. Sert olduğunda daha sıkıntı demişti ebe bana

Canım çok dolu değilse bebeğin gücü yetmeyebiliyor biliyor çekmeye biraz aktif emiyor sonra geveliyor memeyi uyuyana kadar 😀 zaten sütün aşağıya indiğini hissedersin yanma sızlama oluyor gogus de

X