2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238

Ah bu erkolar

Yok canım sulu değil katkıda değil normal kıvamı ama çok fazla yapıyor reflü maması kullanıyoruz onun kıvamı katı biraz ondanmidir acaba
Değiştirirkennde yapıyor, bazen bez değişti emzireyim diye alıyorum tekrar yapıyor.. Mamayı az veriyorum artık genelde sık sık emiyor. Güzel de çiş yapıyor. Ben geçen sene doğum yaptım ama bu ilk haftaları unutmuşum böyle olduğunu mama dan değil bence bağırsakları alışıyor. 15 günlük olduğunda bağırsak hareketleri değişmeye başlayacak. Şunu hatırlıyorum. Bez kaka ya da çiş varsa yani kuru değilse doyuyor demektir :)

Bende bu hafta 38 e gircem sadece arada toplaniyo sertleşiyo ,başka bisi yok ,ben bu hafta gunde 5 hurma ve duzenli yuruyüşe baslicam

Kızlar puset örtüsünü pusetin tenteyi cikaripmi kullandiniz tenteyle birlikte mi kullandiniz örtüyü

Günler gecerse doğuracaz inşallah not: kafayi yiyorum...
Aynen bende oyleyım vala zaten mulletın agzı kapanmıyo dogurmadınmı dıyıp duruyorlar hayr yuruyus yapmam lazım ınsanların su sorusundan bunaldım hyr dogursam gelıp kendılerı bakacak sankı artık bırını cok kotu kırcam dayanamıyorum yanı kendı sıtreaım yetmıyomus gıbı bıde mılletle ugrasmak zorunda kalıyorum

Çokta guvenme cnm tupu baglatıp hamıle kalan yakınım oldu anlamadık bızde

40+5de doğum yaptım. Son günler bol yürüyüş pilates ördek yürüyüşü merdiven inip çıkma yaptım. Bir de hurma yedim

38+4 te spinalle doğduk bizde her şey yolunda çok şükür fakat sarılıkta sınırdayız yarın kontrol sonra yatış.
Hiç beklemediğim kadar kötü geçiriyorum lohusalığı var mı benim gibi olan ağlamalı sinir krizli davul gibi ayaklar oturup kalkmakta zorlanma kendi işimi kendim yapamayınca gerilme bi de kilo kaybı oldu üzerine sarılık
Oğlumun en minik en tatlı günlerini böyle geçiriyorum diye tekrar ağlıyorum bu sefer etrafımdaki herkesi kırdığım içinde ağlıyorum
Ama ona bakmaya doyamıyorum annemde beni böyle mi seviyor nasıl ya imkansız oldu ilk düşüncem
Beşikte bırakamıyorum bişey olacak diye hiç uyumuyorum günde 1 2 saat anca
Psikolojim nanay yani kızlar

Nadir olarak bağlama yerindeki hasar ya da doktorun yanlış bağlaması sonucu olabilirmiş.

Dr uma güveniyorum. Düzgün bağlamıştır. Yakının şok olmuştur, hem üzücü hem komik
O kadar detayını bılmıyorum ama 3 çocugu vardı gelecek olan geldi engel olamadı yani

kızlar sezaryenden sonra ishal olan oldu mu? gerçi sezaryenle alakası var mı emin değilim 2 hafta oldu bugün. bu gece ishalle uyandım, Ateş vs yok çok şükür sadece ishal, halsizlik. Kan ilacı ishal yapar filan diyorlar internette. normal bişeyse acile gitmek istemiyorum yarın bebeğimi kucağıma alacaktım onun için sorun yaratır mı bundan korkuyorum :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…