2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Sezeryan doğumda tüpleri bağlatan oldu mu? Ben bağlattım. Pişman değilim. Allah evlatlarıma hayırlı sağlıklı ömür versin. Lohusa hormonlarından mı acaba, bazen onlara baktıkça da bi daha böyle tatlı bir şey dünyaya getiremeyeceğim diye içimde bi burukluk oluyor Sonra Bi hamilelik daha kaldıramazdım da bakamazdım da zaten diyorum rahatlıyorum

kaç çocuğun vardı canm. benim zaten tupler tikanmisti tuplerimi aldılar dis gebelik oluyordu. tüp bebek ile oldu. ben de şimdi bebeğime bakıp bakıp son çocuğum diye hüzünleniyorum bazen ama şansım olsaydı da yapmazdım 2 tane yeterli bu devirde. sen de istersen tüp bebek olabiliyor ya da bağlatsan da tekrar ameliyatla açabiliyorlar diye biliyorum

kızlar emzirirken karnınıza kasiklara doğru sancı giriyor mu? ben ilk günler her emzirmede içim çekiliyordu resmen. rahmimiz kuculuyormus

9.gün geçti benim. Yürüyüş ve bol şu tavsiye ederim. Birde dinlenirken ayakları uzatmak önemli
ben de sürekli uzatiyorum emzirirken falan ama yürüyüşlere daha başlamadım. okullar açılsın evde tek kalınca youtube kanalında bir kadin var leslie diye belki duymussundur onun boosted walk videosu ile çok iyi kilo vermiştim yeniden ona başlıcam 1 ay düzenli yapsam yetiyor

Aynı durumdayız kızlar, 38+5teyim ama bebek daha aşağı bile inmedi hala karnım dik ve yukarıda. Hurma ananas yiyip pilates topunda zıplamaktan içim çıktı ama beyefendinin keyfi yerinde hiç gelesi yok. Normal doğum yapmak istiyorum ama doktorum 40tan sonra çok beklemeyiz dedi. Nstlerde düzensiz sancılar var ama bende tık yok. Cinsel ilişki uyarır diye onu sıklaştırdık yine başlamazsa artık nasip diyeceğiz

Doktorum bana da önerdi canım. Ama eş kişisi kabul etmiyor nasıl kabul ettireceğim ya neymiş efendim o vebale giremezmiş sen imzayı atta o vebal benim üstüme dedim atmıyorum rızam yok diyor öf kafası çok sert ne yapacağım ben bu adamı ya böyle yapacağını biliyordum. Doktorum dördüncü asla aklından bile geçirme kanaman olursa durduramayız bağırsakların yapışır dedi sağlık söz konusu ya umrunda değil

2 tane. İlki tüp bebek benim. İkinci kendiliğinden oldu. 4 tane embriyom duruyor hala. Duygu geçici biliyorum, mantıklı olan hep bağlatmaktı. Dediğin gibi son cocuğum diye duygulanıyorum ama fazlasını da yapamayacağımı biliyorum
kızlar emzirirken karnınıza kasiklara doğru sancı giriyor mu? ben ilk günler her emzirmede içim çekiliyordu resmen. rahmimiz kuculuyormus
Evet. Sık sık emzirisen. 15 güne karnındaki şişliğini büyük bölümü inecek dedi Dr.
Senin vebaline giriyor bu defa da belki ileride 4. Olur diye mi düşünüyor. Annenle bakıyorsun ona kolay geliyordur, tüm gün teslim et sensiz vakit geçirsinler, belki ikna olur

benim hamileyken hiç ödemim yoktu, doğru düzgün kilo da almamıştım ama sezaryenin 13. günü bugün hâlâ elim ayağım şiş. özellikle sabah uyandığımda parmaklarım uyuşuk ve şiş uyanıyorum. bu kadar uzun süre devam eden var mı ödemi?

benim 6. günden itibaren ancak azaldı. şu an 13. günüm ve yavaş yavaş mutfağa girmeye başladım ama oturup kalkarken hâlâ kesiğin acısı hissediliyor. hiçbir şey olmamış gibi hale gelmesi epey zaman alacak anlaşılan. dikişlerde bir anormallik, kanamadan pıhtı ya da kötü koku gibi sıkıntılar yoksa her şey yolundadır, giderek hafifler diye düşünüyorum. biraz daha sabredin geçecektir

Teşekkür ederim

Bilmezmiyim bi ara bende yapmıştım keyifle kilo veriliyor

Yok canım sulu değil katkıda değil normal kıvamı ama çok fazla yapıyor reflü maması kullanıyoruz onun kıvamı katı biraz ondanmidir acaba

Kızlar benimde bugün doğum yapalı 6. Gün oğlumda sarılık başlamiş şu sarılığı 10 kontrol altında hem süt hem mama veriyorum yarın kontrol var yine birde iki böbrekte genişleme var dediler ya kötü bir şeymi gecermi.acaba 10 gün sonra kontrole çağırdı yine doktor

Kısmetse doğum olurken bağlatıcam 3.cocuk olacak çünkü Allah onlara ömür versin daha sonra isteyene sezeryan ve tüp bağlatma toplam ne kadar sürdü

Bende cuma doğum yaptım canım 4.sezeryanimdi esiminde gönlü yoktu baglatmaya ama öncesinde dedim baglatacagimi acil ameliyata alınınca dışarda eşim imzalatin dedim bal gibi de imzalamak zorunda kalmış birde spinal oldum canım ameliyat sırasında habire soruyordum bağlayın ha unutmayın diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…