2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Aynen öyle 😅😅 hatta diyor ki yılbaşında zam gelecek sizin doğum temmuz Ağustos gibi ara zamda olabilir şimdiden birşey diyemem ama şuanki fiyatlar şunlar diye bilgi verdi şimdiden satınalma şansınız yok dedi😅
Haftaya kontrolüm var bende bir sorayım bakayım 😂 ama özel hastanelerde hep aynı taktik bende sanmıyorum bir şey söyleyeceklerini ama bir deneyelim bakalım

Adet tarihimi doğru hatirliyorum canım ama geç mi yumurtlama oldu onu bilemiyorum. Beta artışımi yazayım 1 aralıkta 4000 6 aralıkta 23000 13 aralıkta 79000 şu an böyle.
Ben 7 haftalıkken gittiğimde doktor hiç bisey göremedi kan testinde de 24596 çıktı bu değer normal mi

Göğüs acısından yüzüstü yatamıyorum bu nasıl bir büyümek anlamadım daha da büyürse ne hale gelirim bilmiyorum :KK70: prilam aldım bugün bulantılar şiddetlenmeye başlayacak gibi :KK43:

Göğüs acısından yüzüstü yatamıyorum bu nasıl bir büyümek anlamadım daha da büyürse ne hale gelirim bilmiyorum :KK70: prilam aldım bugün bulantılar şiddetlenmeye başlayacak gibi :KK43:
Benimde bugün çok bulantım var canım hiç bişey yemek içmek istemiyorum bebek için kendimi zorluyorum 2 kg vermişim 🥺

Ben 7 haftalıkken gittiğimde doktor hiç bisey göremedi kan testinde de 24596 çıktı bu değer normal mi
Canım bu beta da ve haftada karından çok rahat görünmesi gerekiyor kesenin sende kese gözükmedi mi ? 7 haftalık olduğundan emin misin geç döllenme olmuş olmasın ?

Bende hiç bu kadar büyük hallerini bilmiyordum bunlar benim mi diyorum bazen😂😂 yanlışla elim çarpsın uykudan sicriyorum. Mide bulantılarım hala baslamadi benim 🤔 merakla bekliyorum 😅 ama iştahsızlık var kilo almak yerine verdim şu aralar

Canım bu beta da ve haftada karından çok rahat görünmesi gerekiyor kesenin sende kese gözükmedi mi ? 7 haftalık olduğundan emin misin geç döllenme olmuş olmasın ?
Evet hiç bişey gözükmedi doktor cildin kalın olduğu için dedi ama evet 7 haftaligim son adet tarihine göre kanda da bu şekilde çıktı beb bı tanidigin doktoruns gösterdim hatta oda nerdeyse 2 aylık değeriyle uyusuyo demis

Bende hiç bu kadar büyük hallerini bilmiyordum bunlar benim mi diyorum bazen😂😂 yanlışla elim çarpsın uykudan sicriyorum. Mide bulantılarım hala baslamadi benim 🤔 merakla bekliyorum 😅 ama iştahsızlık var kilo almak yerine verdim şu aralar
Ay hiç bekleme inşallah hiç bulanmaz o yemekten sonraki his çok kötü. Benim az olmasına rağmen çok kötü hissettiriyor. Keşke ben de versem ben alıyorum gibi şişiyorum resmen :KK70:

Yani olur da kimyasal olursa bosuna kan verip sonuc bekleyip stres olmak istemiyorm. Artis beklemek benm icin daha stresli. Her gun kaset test yapip kirmiziyi tamamen yakalayinca gidip direkt keseyi gormek icin doktora giderim. Sabrliyim bu konuda☺ bosuna heveslenmek istemiyorm. Benm bebegm saglkliydi ama enfeksiyonun yuksek oldugu icin suyum gunbegun azaldi ve sonunda bebegim susuz kaldi

X