2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
merhaba bende genital varis araştıırırken yazısmalarınızı gördüm. benm su an ikinci bebeğime 26 haftalık hamileyim. ilk dogumum normal oldu ve genital bölgede daha öncesinde farkedilmeyen varis patladı. kan kaybı sonrası dikiş ile işlem tamamlandı ama dogumdan sonra beni cok zorladı o dikiş. 2. hamileliğimdede cıktı genital varis. takipli oldugum doktorla ve detaylı ultrason için gittiğim doktorlada konusmamız neticesinde dış varisin normal dogum acısından bir sorun teşkil etmediği , ama eğer iç varisse problem olacagı söylendi. iç kanama riskinden dolayı. ama ben yinede aynı seyleri yasamak istemediğimden sezeryan dogum yapacagım bu sefer

selaaaaam masallaaaah hoc dusuk degil boyuda uzun bana sorarsan 32+5 tede ben kontrole gitmistim kilo 1834 gr cikmisti boyunu o hafta soylememisti o yuzden bilmiyorum ama kilosuna olmasi gerektigi gibi demisti ki bence zayifti seninki cok guzel masallaaah

Çok teşekkur ederım allahın izniyle sağ saglım kucagımıza alalım inşallah,

Aaa doğum sonrası devam etme olayı tatlıymış combo olması daha iyi gibi olacak galiba dediğin gibi, teşekkür ederim

Çok teşekkur ederım allahın izniyle sağ saglım kucagımıza alalım inşallah,
amiiin insallah hic kilo ve boya takilma derim cunku benimki hep standart gitti sonlara dogru degisti genetik cok fark ettiriyo bazen yuksek cikabiliyo ama anne baba uzun boylu oluyo falan bazende az oluyo anne baba minyon oluyo ee haliyle cocuk dev olamaz gibi gibi masallaaah suan bence gayet iyi saglikla al kucagina

zaten anestezistle buyuk ihtimal onden bi gorusturucekler seni migrenin falan varsa mesela mutlaka soyle onlar sana uygun olani secerler
Benim bildiğim yok da hamilelik vücudumuzun altını üstüne getirdi malum Sağlıkla gelsinler inşallah

Benim bildiğim yok da hamilelik vücudumuzun altını üstüne getirdi malum Sağlıkla gelsinler inşallah
yoksa yoktur mesela bende var bayada agir yasarim normalde sukur hamilelikte hic yasamadim bende migrenden dolayi spinalden cekiniyorum bende gorusmeye gittigimde danisicam mesela bu durumu

ben de çok ağırım çok ağırım diye dolasiyorum evde dışarı çıkmak istemiyorum belim ağrıyor.perşembe kavuşağız inşallah az kaldı
Ah senin çok az kalmış canım sağlıkla al kucağına sezaryan o zaman ben de öyle istiyorum
Bir yandan diyorum daha fazla çatlamadan zorlaşmadan doğurarım ama yavaşlarsa çok minik doğar mı diyorum ya 35 te 2.5 kiloydu hiç kestiremiyorum ve yemek yemem cok azaldi canim 2 ogun yiyorum hep.. evet su iciyorum bolca odemim olmadi sukur ama Turkiyede degilim burasi da serin
Benim 37 olmak üzere. Ağır. Yürürken zorlanıyorum. 38+2 doğum olacak. Bence son hafta daha ağır olacak. Evden çıkmak istemiyorum
38+2 benim de ya da 39+2 canim ahah bebegin ve senin durumuna bakariz dedi doktor 2-3 hafta iste benim de bekliyorum saglikla gelsinler ben geziyorum da aslinda baya hamile kemeri aldim takiyorum

yoksa yoktur mesela bende var bayada agir yasarim normalde sukur hamilelikte hic yasamadim bende migrenden dolayi spinalden cekiniyorum bende gorusmeye gittigimde danisicam mesela bu durumu
Hatta maşallah diyim önceden gerçekten soldan giren baş ağrılarım çok olurdu hamileliğin ilk 3 ayından sonra baş ağrısı yönünden rahat ettim. Spinalde uyandıktan sonra epey bir baş ağrısı oluyor diyorlar ama sanırım kafein ile genel olarak çözülüyormuş. Umarım sorunsuz geçer seninki de

Canım eskişehir şehir hastanesi değil mi memnun kaldın mı ordaki odalar iki kişilik oluyor değil mi birde oda süsüne filan izin veriliyor mu acaba kapıya tül filan asmak için
Evet canım Eskişehir, ben sezaryen olduğum için odam tek kişilikti süslemeyi bilmiyorum ğ

Şehir hastanesi olsa yaşadığım yerde kesinlikle onu tercih ederdim. İnşaat halinde şu an. Normal devlet hastanesinde olacağım muhtemelen. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Şu an durumunuz nasıl?
Çok şükür iyiyiz canım ben iki gün sonra taburcu oldum bebeğim 9 gün küvezde kaldı

Kızlar benim regl ağrısı gibi ağrım var ama başka bir belirti yok. Tek başına ağrı yeterli mi acaba? Bir de bacaklarım ağrıyor hani regl olmadan önce bi bacak ağrısı hafif de karın ağrısı olur ya öyle. Napsam gitsem mi hastaneye yoksa biraz daha beklesem mi başka belirti için?

Suyum gelmedi kan yok kasılma da yok öyle hafif bi ağrı var

Merhaba sevgili anneler gebelliğinin 12-13 haftasında kanaması olup gebeliği sağlıklı ilerleyen var mı aranızda. Geçen hafta kanamam oldu. Progestan kullanıyorum. Bugün de doktorum kesenin etrafında ufak tefek kanama alanı var dedi zamanla dökülecek dedi ama endişeleniyorum. Ultrasona göre 14 haftalık bebeğim.

Benmki nasl kucukse bazen hic yokmus gibi

Bence biraz daha bekle canım su sanci yok diyorsun. Eğer bir seyler varsa da hastane ortamimin stresinden yavaslayabilirmis öyle diyorlar hep.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…