2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
kızlaar bebis icin hemsireye ne veriyoruz biberon emzik mamayi dogum oncesi mi veriyoruz kullansinlar odaya gelene kadar diye yoksa odada dursun mu ben kiyafet koydum ust alt seklinde askili body corap sapka bebek bezi seklinde ayarladim ama..
Canım içine müslin örtü ve penye battaniye de koy nolur nolmaz. Biberon mama falan vermiyorsun onlar hep sonradan

Annede babada açık tenli yüksek ihtimal o da öyle olur merak ediyoz ama doğunca göreceğiz

Benim de öyle. Aşağılara doğru batma hissediyorum bazen çok şiddetli. Ben de kesin kanala girdi diyordum ama nerdeee kanala girmediği için de çok hareketliymiş bebek. Zaten durup dururken karnım yamuluyor bir tarafa doğru. Kanala girse bu kadar hareketli olmaz dedi doktorum

Benim bir aydır nerdeyse öyle zaten hamilelik boyunca mideden çektim doktoruna şöyle canım genellikle bebek baskı yaparsa mideye öyle oluyor
Ah canım çok zor ya mide ağrısı insan stres oluyor bu sefer daha çok ağrıyor bişiy mi var diye pinpirikliyim zatendoktorumu 7 ağustosts görcem bi daha zaten geçmezde olmadı ararım

Enfeksiyon olabilir ihmal etme doktora git. Ona göre antibiyotik kullanman gerekebilir. Akıntının beyaz ve kokusuz olması gerekiyor normalde, sarı falansa enfeksiyondur diye düşünüyorum.

Benim de öyle ama demir ilacından öyle oldu her sabah özellikle karnım ağrıyor

kızlaar bebis icin hemsireye ne veriyoruz biberon emzik mamayi dogum oncesi mi veriyoruz kullansinlar odaya gelene kadar diye yoksa odada dursun mu ben kiyafet koydum ust alt seklinde askili body corap sapka bebek bezi seklinde ayarladim ama..
Hastane çıkışı müslin ve penye örtü eldiven çorap bez öyle koydum onlar biliyor ne giydirceklerini artık. Biberonu mamayı vermiceksin canım onlar sende kalsın ihtiyacın olunca yardım istersin.

Ben de 2-3 gündür içmiyorum aslında ama belki de etkilemiştir çünkü yeni başlamıştım 1 haftadır. Etkisi sürer mi bilemedim sen her gün içtiysen evet yapar canım
Evet canım hergün içiyorum mecburen birde benim sabah akşam şeklinde sadece sabah yemekten sonra içiyorum akşamın içmiyorum valla perişan oldum zaten birde decavit var o da yapar mı bilmem.

kızlar doğumdan 1 hafta önce başlamam için bestlak damla önerdi bana drum süt yapması için. belki siz de kullanırsınız diye paylaşmak istedim. bir de ben ilkinde emzirirken e bebekte satılan still tea içiyordum soğuk olarak günde 2 bardak o da iyi geliyordu içince farkediyordum göğüslerim karıncalanmaya başlıyordu

Evet canım ben bestlak damlayı hastane çantasına bile ekledim

Benim de kimse bahsetmedi araştırdıktan sonra almaya karar verdim kullanıcı yorumları iyiydi ben de ilk defa kullanıcağım umarım etkisini görürüm ☺
görürüz bence yorumlara ben de baktım iyi. çayı da ben arastirip bulmuştum o da farkettiriyordu tarih belliyse 1 hafta öncesi başlanabilirmis

Çok mantıklı benimde hala çok hareketli beklemeye devam o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…