Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Kizlar kontrole gelmene gerek yok demisti doktor ama bebis yuzuju gostermedi haftasinda geride gorundu. Gitsem yuzunu gormedim gormek istiyorm desem doktor kizar mi bos bos neye geldin die
Yüzünü görmek değil de, gerideydi diye aklımda kaldı kontrol e de geldim. Merak ettim dersen belki daha anlayışlı davranır

Benimde bir risk durumum vardı ciğer geliştirici yapacakmıyız dediğimde zaten bebeğin hareketleri az ciğer geliştirici daha da azaltır stres yaparsın bekleyelim demişti doktorum. Sıfırlamıyormuş hareketleri ama daha sakin hissedersin demişti

Benim doktorum öyle bişey demedi canım öyle bi yan etkisi olduğunu sanmıyorum haftası küçük olanlara 4 ve 6 doz bile yapılıyor hatta, gerekli bir iğne faydasını görürüz inşallah bende iki doz oldum korkma

İnsallah fayda olsun bebislere ya zaten artık doğsalar da çok sıkıntı yok da işte dibe amaçlı yaptılar sanırım küvete girme durumu olmasın diye.

Canım bazı insanlarda yavaşlatıyormuş benim arkadaşım da öyle demişti ama mesela ben de hiç etkili olmadı benim bebeğimin hareketleri arttı tam tersine

Kızlar coconut suyu içmeye başladım biraz bu arada hem bebiş için hem çatlaklar için faydalıymış içeriden nemli tutuyormuş vücuduEki Görüntüle 3447682
Ayy canım , benim çatlağı kafaya takmamı sende de görüyorum. Bir göğsüm komple çatladı kırmızı- mor , birde bir bacağımda iki çizgi gördüm acayip moralim bozuluyor .. amaaan çocuk geliyor , vücut değişiyor, annelik vs hiç bir söz beni avutmuyor .. daha da çatlarsam oturup boğula boğula ağlarım herhalde azıcıkta kg aldım aslında birde güzellik merkezlerinde filan çatlak tedavilerinin boş olduğunu okudum sen çatlaklara çare buldun mu doğum sonrası için

Ay ben 2 gun agladim evden cikamadim uzuntuden nerdeyse canim alt karnimin asagisindakini gorunce ki zaten bacak ve gogustede azicik var ama onlari hic takmiyorum onlar beyazlar gorunmez gecer diye..
Turkiyedeki kadin dogumcum once lazer sonra mezoterapi yapariz buyuk oranda gider falan dedi insallah gerek kalmaz diyorum ne diyeyim aile dostumuzdur o 40 senedir hani teyze gibi ama acikcasi acip incelemedim okumadim kuzum ne desem bos su an.
beni de avutmuyordu ama oyle 2 gun aglayip ustune bebegi de uzdum en onemli sey onun sagligi diye ekstra uzuldum kafalari yedim o 1 hafta ahah, ben de aldim 10 kilo tam 33.haftadayiz zaten evlenince de almistim 9-10 kilo ve cok da takigimdir boyle seylere yani akil sagligimi korumak adina olabildigince dusunmuyorum.
Su an hyaluronic acid suruyorum canim ustune ne varsa suruyorum sonra strecliyorum gobegi 1 saat oturuyorum oyle ve her türlü ürünü aldım konuyla alakalı

Eklentiler

• IMG_1257.jpeg
    125,1 KB · Görüntüleme: 44
İnsallah fayda olsun bebislere ya zaten artık doğsalar da çok sıkıntı yok da işte dibe amaçlı yaptılar sanırım küvete girme durumu olmasın diye.
Açıkçası dr iğne yapınca benim içim rahatladı inşallah faydası olur dediğin gibi canım hersey yolunda giderse 37 de sezaryen günü benimde

32+5 teyim bugün sorarım bakalım
Merhaba sorunca cevabını yazar mısınız burdan da ben de 31.haftamdayım yaptırmak istiyorum ama sağlık ocağı reçetesiz diye yapmadı reçete ettirmem lazım doktora 32.haftaya randevu bulabildim en erken. Eğer oluyorsa ben de 32+5 gibi yaptırırım. Cemal Ünlü 36.haftaya kadar yapılıyor demiş videosunda en ideali 30.haftaymış. Yapılır diye düşünüyorum ama garanti olsun

Yarın dr gideceğim iğneyi de söyleyeceğim yazılması gerekiyorsa yazar olup olmayacağını da söyler hem yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…