2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
2 tane minik mi😂😂😂 kız ben baya catladimmm o kadar kremler yağlar asla fayda etmedi karnimda çok büyük değil aslında ama çatlağım çok fazla modunu düşürme bunlarda bize bebislerimizden bı anı kalsın 😂😂
Bu çatlak nasıl görünüyor canım ya? Ben bakıyorum bişe göremiyorum ama aşağıda falan mı oluyor

Kızlar ben lansinoh lanolin krem kullandim ilk dogumda 38 gibi baslamistim ara ara ama 41 de doğmuştu oğlum simdi sezeryan olacagi icin 37 gibi baslarim diyorum. İlkinde depend kullanmıştım yine alirim ondan birde korse konuşulmuş korse sarmalı olanlardan no name denkgelen bir şey almistim yine alirim eskiyi bulamadim herhalde eskidi attim mi ne yaptim bilmiyorum

L lenos bizimde 4 hafta once kontrolde biraz dusuktu doktorum proteine agirlik verelim demiştim bakalim henüz gitmedik kontrole 26 sinde gideceğiz nasipse

Belki cihaz farkı vardır. Kurbandan yeni çıktık aslında protein tüketmeme ihtimalin yok :) şahsen ben kurbanda 1 kilodan fazla almışım 3-4 günde.
ya ben zaten etciyim yiyorum yani tiksinmedimde hic yani anlamadim neden boyle suyu iyi dedi kan akisi iyi dedi tek sorun gobek etrafi 10 gun geri moralim bozuldu

kizlaaar doktordan ciktik simdi 30+5 deydik bugun hem plansiz sezeryani konustuk doktorum onay verdi ama bi sekilde 40 i beklemem dedi 39 da alirim dedi birde boy 37 cikti kilo 1450 kusur dedi 3 hafta once boy 37 kilo 1100 cikmisti baska bi doktordu sanirim cihaz farki ama busefer dediki protein az mi tuketiyosun bebegin karni 10 gun geri gidiyo dedi cok uzuldum ya azda tuketmiyorum aslinda ama
Ay bu sıcakta insanın et yemek de istemiyor canı ya, bana kalsa hep yoğurtlu makarna, peynir karpuz yicem ☺

Canım kaç hafta oldun ? Bundan sonra inşallah oluşmaz hiç ya öyle kalır en azından valla ona dua edelim

Ben de devam ediyorum canım ama genetik demek işte sonradan lazer bişiy yapıyolar aslında galiba görünümünü azaltmak için ama kaçıncı haftaya kadar olabilir acaba az bi zaman kaldı zaten🥲
33+5 im bugün 30.haftam da çatlamaya başladım git gidede çoğaldı karpuz gibi göbeğim şuan🤣 aman yeter ki o sağlıklı olsun ondan hatıra kalsın hiç önemli değil🤩 doğuma kadar devam eder bence çünkü göbek her geçen gün büyüyor kimisinin doğumdan sonra bile çatlaması oluyormuş deri kendini salınca 😢

Böyle şeyleri takıp hiç üzülme canım her doktor farklı söylüyor bazen iyi görmüyorlar bile. Benim arkadaşımada doktor öyle söylemişti ama bebeği kilolu doğmuştu yani normal kiloda doğum yapmıştı
off insallah 29 mayista gitmistim en son bu doktora hic problem var dememisti hersey olmasi gerektigi gibi demisti tatil oncesi 4unde baska bi doktoru denedim oda hic bi problem yok demisti bi tatile gittim geldim olaylar karisti yine of

Canım olabiliyor iki haftayı geçmedikçe korkma kaşar peynir ceviz muz köfte vs ye hergun yumurta ye proteinli kefirler var onlardan içiyorum ben
bak kasar muz tahin pekmez ama onlar 1 yemek kasigindan hazirliyorum gunde 2 yumurta beyaz peynir et hep yiyorum tatil omcesi hersey on numaraydi ki tatilde dahada iyi beslendim ankaraya dondum cortladik sjsjsj guluyorum ama kafamda takildi

Kızlar çatlak oluştu mu sizde ay çok korkuyorum 2 tane minik gördüm alt göbektende aşağıda
daha 8-9 hafta var diyet yapıcam biraz karbonhidratı kesiyim diyorum 10’kilo aldım 31 haftada🥹
ben catlamadim bio oil mi ne bisey almistim son 3 ayda dedim yogunlasirim ama hem aklima gelmiyo hemde catlama olmayinca surmedim amaaan dedim ama sanirim ben kiloluydum zayifladim simdi bebegin kilosu koymuyo galiba zaten esnektim sanirim 😂

bak kasar muz tahin pekmez ama onlar 1 yemek kasigindan hazirliyorum gunde 2 yumurta beyaz peynir et hep yiyorum tatil omcesi hersey on numaraydi ki tatilde dahada iyi beslendim ankaraya dondum cortladik sjsjsj guluyorum ama kafamda takildi
Canım yanlış hatırlamıyorsam sana da 28. Haftadan sonra kilosunda gerilik olabilir demişlerdi, bana da dediler ordan hatırlıyorum. Benim damarlarda direnç olduğu için demişti detaylıdaki doktor, ben de şimdi merak ediyorum pazartesi randevum, benimki iriydi biraz ama 28 den sonra gitmedim bakalım ne diyecek

Canım yanlış hatırlamıyorsam sana da 28. Haftadan sonra kilosunda gerilik olabilir demişlerdi, bana da dediler ordan hatırlıyorum. Benim damarlarda direnç olduğu için demişti detaylıdaki doktor, ben de şimdi merak ediyorum pazartesi randevum, benimki iriydi biraz ama 28 den sonra gitmedim bakalım ne diyecek
yok canim bana oyle bisey denmedi ben 28de detayliya gircektimde ankarada degildim giremedim donunce gittim iste simdi benimki hep normal gitti olmasi gerektigi gibi diyolardi hep

X