2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Kızlar bugün konuştuk ya akıntı çatlama muhabbetini ben ovü yaptığımda pikten sonra silikleşmişti çatlama olmasa silikleşmezdi dimi kafama o takıldı

Ay biraz geç cevap verdim 😬😬 valla canım bekliyorum bakalım en son 4 gün önce test yaptım negatifti pek bi ümidim kalmadı 😢😢 ama normalde regl öncesi göğüs hassasiyetim olmak iki gündür var
4 gün önce daha erken diye çıkmamıştır belki de. İnşallah vardır bebiş canım🤲🥰

Benim eşim de kız görmüştü 2 buçuk aylıkken yemyeşil gözleri vardı kahverengi saçları vardı demişti bana aynı öyle oldu 🥹🥹
Ben de 5-6 haftalıkken rüyamda görmüştüm kucağımda kız bebek bana gülümsüyordu🥹🤗 Aynı kızıma benziyordu halâ gözümün önünde o rüya🥰

Günaydın canlarımm bugün kan vermeye gideceğim dualarınızı bekliyorum 🥹🙏🏻🎉

Ay biraz geç cevap verdim 😬😬 valla canım bekliyorum bakalım en son 4 gün önce test yaptım negatifti pek bi ümidim kalmadı 😢😢 ama normalde regl öncesi göğüs hassasiyetim olmak iki gündür var
Benim battan dört gün önce tertemiz negatif çıkmıştı. Hiç ümidini yitirme 😍

duygu6 duygu6 Canım bak böyle çıkıyor ovulasyon testleri 🤓

Eklentiler

• IMG_1087.jpeg
    IMG_1087.jpeg
    83 KB · Görüntüleme: 11
Günaydın canlarımm bugün kan vermeye gideceğim dualarınızı bekliyorum 🥹🙏🏻🎉

Benim battan dört gün önce tertemiz negatif çıkmıştı. Hiç ümidini yitirme 😍
Güzel haberlerle gel inşallah canım😍
Benim de yarın 4 gün kalmış oluyor bata🙈 Senin yumurtlama tarihin tam neydi canım bi de yumurtlama döneminden sonra da değerlendirmeye devam ettiniz mi? Yumurtlama dönemi hangi günler değerlendirdiniz? Sorularım bu kadar😅

Hayırlı haberlerle gel inşallah canım 😍🥰🎉
İnşallah balımm çok teşekkür ederim 😍💕
Aa maşallah 🧿 😍 darısı bizlere 🌸hadi güzel beta değerini de görelim inşallah 🙏🏼
Amin canımm inşallah 😍🙏🏻
O kadar koyuluk ve gecikmeye zaten 1500+ çıkabilir 😍🥰
Ben de çok heyecanlıyım ne çıkacak diye 😂💕
Güzel haberlerle gel inşallah canım😍
Benim de yarın 4 gün kalmış oluyor bata🙈 Senin yumurtlama tarihin tam neydi canım bi de yumurtlama döneminden sonra da değerlendirmeye devam ettiniz mi? Yumurtlama dönemi hangi günler değerlendirdiniz? Sorularım bu kadar😅
İnşallah kuzum 🥹 Hadi bakalım inşallah senden de çok güzel haberler alacağız 🙏🏻 canım benim yumurtlama piki 23 temmuzdu aynı gün akşam da çatlama gördüm o günü değerlendirdik. Sonrasında mesela en yakın 26’sını değerlendirebilmişiz. Devamında kaydetmemişim onları ama iki üç günde bir gibi devam etti 😄

İnşallah balımm çok teşekkür ederim 😍💕

Amin canımm inşallah 😍🙏🏻

Ben de çok heyecanlıyım ne çıkacak diye 😂💕

İnşallah kuzum 🥹 Hadi bakalım inşallah senden de çok güzel haberler alacağız 🙏🏻 canım benim yumurtlama piki 23 temmuzdu aynı gün akşam da çatlama gördüm o günü değerlendirdik. Sonrasında mesela en yakın 26’sını değerlendirebilmişiz. Devamında kaydetmemişim onları ama iki üç günde bir gibi devam etti 😄
Anladım canım büyük ihtimal 23’ünde tutmuş o zaman senin bebiş:)) Benim de 3’ü akşam ya da 4’ü sabah çatladı. 1-3-4-7 Ağustos’ta değerlendirdik. İnşallah tutmuştur. Yumurtlama günlerini düzgün değerlendirebildiğimiz için biraz umutluyum ama bilmiyorum. Biz elimizden geleni yaptık gerisini Allah bilir🙏🥰 (Sırf yumurtlama haftası için eşimin yanına gittim bu ay😅)

X