2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

İnşallah balımm çok teşekkür ederim 😍💕

Amin canımm inşallah 😍🙏🏻

Ben de çok heyecanlıyım ne çıkacak diye 😂💕

İnşallah kuzum 🥹 Hadi bakalım inşallah senden de çok güzel haberler alacağız 🙏🏻 canım benim yumurtlama piki 23 temmuzdu aynı gün akşam da çatlama gördüm o günü değerlendirdik. Sonrasında mesela en yakın 26’sını değerlendirebilmişiz. Devamında kaydetmemişim onları ama iki üç günde bir gibi devam etti 😄
Güzel haberlerle gel inşallah canım Merakımı mazur gör 23ünden önce de değerlendirmiş miydiniz 🙈

günaydın kızlar güzel haberler alın bizi de mutlu edin inşallahh🥰🥰

Kızlar göğüs ağrısı, akıntı vs olmak zorunda mı gebelik belirtisi olarak? Evet her kadının bünyesi farklı ama nereyi okusam çoğu kişi böyle yazmış ☹️

Kızlar göğüs ağrısı, akıntı vs olmak zorunda mı gebelik belirtisi olarak? Evet her kadının bünyesi farklı ama nereyi okusam çoğu kişi böyle yazmış ☹️
Canım senle batlarımız aynı günmüş erken değil mi belirtiler için yoksa genel olarak mı sordun <3

Canım senle batlarımız aynı günmüş erken değil mi belirtiler için yoksa genel olarak mı sordun <3
Evet evet genel olarak sordum canım. Bat tahmini yazdırdım canım. Değişken benim ama max olanı yazdırdım o tabloya 😅 ya 20si bile olsa bat belirti yok işte ondan şey ettim 🙈
Ya desene göğüs ağrım yok belirti yok umutsuz bu ay da 🤦🏻‍♀️ G guzelseylerolsun kan için saat 9-10 arası alıyorlar canım sağlık ocağı. Bi test yapsan aslında.

Evet evet genel olarak sordum canım. Bat tahmini yazdırdım canım. Değişken benim ama max olanı yazdırdım o tabloya 😅 ya 20si bile olsa bat belirti yok işte ondan şey ettim 🙈
Ya desene göğüs ağrım yok belirti yok umutsuz bu ay da 🤦🏻‍♀️ G guzelseylerolsun kan için saat 9-10 arası alıyorlar canım sağlık ocağı. Bi test yapsan aslında.
benim de bu ay hiç yok belirtim bakalım beklemedeyiz 🥲🥲🥲
ilçeye gidince alcam inşaAllah test yaparım 🌷

ben ilçede vercektim ancak merkeze gitmesi gerekiyormuş kanları incelemeye geç kalmışım merkeze de gidemiyorum çok uzak
doğru sağlık ocakları sabah erkenden alıyordu yarın sabah gitsen pazartesiyi beklemektense?
Anladım canımm hiç hamile kalmadığım için belirti konusunda yorum yapamıyorum malesef adsjdj ama belirtisiz de çok kalan var sonuçta olması gerekmiyo demek ki

doğru sağlık ocakları sabah erkenden alıyordu yarın sabah gitsen pazartesiyi beklemektense?

Anladım canımm hiç hamile kalmadığım için belirti konusunda yorum yapamıyorum malesef adsjdj ama belirtisiz de çok kalan var sonuçta olması gerekmiyo demek ki
Var di mi belirti olmadan da gebe olanlar 🙈 Hadi inşallah ya

X