2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Hoş geldin canımm pazartesiye kadar olmazsam test yapacağım 😅

Çok garip bir test aldım kızlar bilen var mı bunu Days Comfort diye eczaneden Predictor sordum 300 küsür dedi zaten adet gecikti varsa hepsi çıkarır diye düşündüm 🤪
Bir de şunu düşündüm ben 23’ünde pik gördüm. Yani zamanında yumurtlama oldu aslında. Gebelik yoksa neden geciksin ki? Daha önce geciktiğinde akıntım geç başlıyordu mesela anlıyordum adetimin gecikeceğini 🥹 ama bir yandan da adet gecikmesi dışında sıfır belirti ya
Bu ay da hepinizin sabırlı olası tuttu😂 Bende var bi tane aynı şehirde olsak verirdim sana ben kullanmaya fırsat bulamıyorum malum😂😂
Ya takılma belirti olması şart değil. Hadi bakalım pazartesi koyu bi çift çizgi 777

Bi bilsem canım. Bi sebep olay yok aslında. Üzerimde bi ağırlık var gibi. Kendimi sürekli ya uykuya ya yemeğe vuruyorum az önce koca bi paket cips bitirdim mesela midem bulanıyor şincik de 😬🤣 kendimden şikayetçiyim avukatçımm
O hepimize oluyor ara ara 😅 maalesef ben de çözüm bulamadım

Bu ay da hepinizin sabırlı olası tuttu😂 Bende var bi tane aynı şehirde olsak verirdim sana ben kullanmaya fırsat bulamıyorum malum😂😂
Ya takılma belirti olması şart değil. Hadi bakalım pazartesi koyu bi çift çizgi 777
Ahahahahah bulursun canım önümüzdeki ay tek seferde kullanıp çift çizgiyi de görürsün inşallah 🙏🏻😍 inşallah inşallah pazartesiye amin 🥹🙏🏻

Bi bilsem canım. Bi sebep olay yok aslında. Üzerimde bi ağırlık var gibi. Kendimi sürekli ya uykuya ya yemeğe vuruyorum az önce koca bi paket cips bitirdim mesela midem bulanıyor şincik de 😬🤣 kendimden şikayetçiyim avukatçımm
Bende öyleyim sürekli bişeyler yiyorum ya ve hep tatlı

O hepimize oluyor ara ara 😅 maalesef ben de çözüm bulamadım

Ahahahahah bulursun canım önümüzdeki ay tek seferde kullanıp çift çizgiyi de görürsün inşallah 🙏🏻😍 inşallah inşallah pazartesiye amin 🥹🙏🏻
Bu ay hiç çocuk modunda değilim gezip dağıtmalı planlarım var sıkıldım da artık leylekler getirirse olabilir😂

X