2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Ay maşallah gerçekten🌺 ben dün bile yumurtlamış olabilirim döngü çok saçma bir halde. Senin belirti olarak akıntı nasıldı canım ya
canım benim yumurtlamadan sonra akıntım başladı. beyaz-sarı gibi. hatta bir gün baya sarı geldi. dedim aha enfeksiyon kaptım bide şehirdışındaydım. sonra akıntım beyaz beyaz sürekli geldi. hatta test yapmadan önce iç çamaşırımda ıslaklık hissettim, dedim kesin regl geldi. yine akıntıymış. adet günümden bi sure sonra yine baya devam etti. suanda da hafif geliyor baya detaylı anlattım ajkadkf

IMG_9236.jpeg

dırırırımm dırıreıeııeıemmmm

beni de alır mısınızz yeniyimmm aranızda😅 inşallah hayırlı uğurlu gelir hepimize🌸
sat 19 temmuz
yumurtlama 31 temmuz çatlama 1 ağustos
bat 17 ağustos

Eklentiler

• IMG_6543.jpeg
    IMG_6543.jpeg
    40,7 KB · Görüntüleme: 59
Kizlarrrrrrrr geldiiiiii🧿🧿🧿🧿🥺🥺😍😍😍😍😍😍😍 dualarinizi eksik etmeyin benimle beraber heyecanla bekleyen herkese cok tesekkur ederiiiiim insallah sorunsuz mis gibi devam eden bir hamilelik olur bu keeez🎉🎉🎉 halolita halolita ecutos ecutos Puxhu Puxhu ladyflowercookies ladyflowercookies monica123 monica123 A arabicaa M mysterious123 C chenuzumlukekim Lorelailai Lorelailai cookiep cookiep duskapani duskapani brckm brckm ve etiketleyemedigim bi suru guzel insan💕
Eveeeeet beklenen geldiiii zaten biliyor sayılırdık 🤗🤗🤗 canım benim hayırlı olsun, Allah sağlıkla kucağında göstersin inşallah. 😍😍😍🧿🧿🧿Süreçlerimiz çok güzel ilerlesin inşalllahhh

Kizlarrrrrrrr geldiiiiii🧿🧿🧿🧿🥺🥺😍😍😍😍😍😍😍 dualarinizi eksik etmeyin benimle beraber heyecanla bekleyen herkese cok tesekkur ederiiiiim insallah sorunsuz mis gibi devam eden bir hamilelik olur bu keeez🎉🎉🎉 halolita halolita ecutos ecutos Puxhu Puxhu ladyflowercookies ladyflowercookies monica123 monica123 A arabicaa M mysterious123 C chenuzumlukekim Lorelailai Lorelailai cookiep cookiep duskapani duskapani brckm brckm ve etiketleyemedigim bi suru guzel insan💕
Ahhhhh ❤️❤️ canım benim çoook çok mutlu oldum!!! Sağlıkla ilerlesin sağlıkla alın kucağınıza😍 baya net çizgi bu hem de 🧿

Her sabah burdaki forumlara bakıyorum, beni umutlandırabilecek şeyler bulmak için. Sayenizde güzel bir haber gördüm ben de bu sabah :) Çok tebrikler. İnşallah güzellikle sağlıkla gönlünüze göre olur herşey.

Tebrik ederim canımm benim 😍🥰 beklediğine değdi 😍 rabbim sağlıkla ilerletsin inşallah🙏🏻
Caniiiim cok tesekkur ederim guzel dileklerin icin allah isteyen herkese nasip etsin insallah🌸
Eveeeeet beklenen geldiiii zaten biliyor sayılırdık 🤗🤗🤗 canım benim hayırlı olsun, Allah sağlıkla kucağında göstersin inşallah. 😍😍😍🧿🧿🧿Süreçlerimiz çok güzel ilerlesin inşalllahhh
Kuzucuum beraber guzelce takip edelim insallah bu sureciiii cok tesekkur ederiiim🎉 Cok heyecanliyim bizim iciiin😍🧿🙏🏻
Ahhhhh ❤️❤️ canım benim çoook çok mutlu oldum!!! Sağlıkla ilerlesin sağlıkla alın kucağınıza😍 baya net çizgi bu hem de 🧿
Canim caniiim cok tesekkur ederiiim hep birlilte saglikla bebislerimizi kucagimiza alaliiiim insallah🙏🏻 di miii ben de bekledim iste onun icin cok mutluyum net ciktigi icin😍🧿
Her sabah burdaki forumlara bakıyorum, beni umutlandırabilecek şeyler bulmak için. Sayenizde güzel bir haber gördüm ben de bu sabah :) Çok tebrikler. İnşallah güzellikle sağlıkla gönlünüze göre olur herşey.
Ay ne kadar guzel yazmissiniz ya🥺 Beni cok mutlu ettiniz, allah da sizi mutlu etsin dualarimdasiniz insallah en kisa zamanda isteyen herkes gorsun bu cizgileri, yasasin bu duyguyu. Cok tesekkur ediyorum🧿😍🙏🏻🌸

X