2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Caniim bat 4 agustostu ama yumurtlamami bilmiyorum. Uygulamadan takip ediyordum. Sat da 30 Hazirandi. Emin oluyim cizgiyi net goruyim diye 6 gun bekledim adet gectikten sonra, ondan sanirim net cikti boylee😍🙏🏻
Maşallah 🧿 peki son bi soru hangi folikasidi kullanıyordun 🌸sende de kan pıhtılaşması ihtimali vardı sanki

Kizlarrrrrrrr geldiiiiii🧿🧿🧿🧿🥺🥺😍😍😍😍😍😍😍 dualarinizi eksik etmeyin benimle beraber heyecanla bekleyen herkese cok tesekkur ederiiiiim insallah sorunsuz mis gibi devam eden bir hamilelik olur bu keeez🎉🎉🎉 @halolita @ecutos Puxhu Puxhu ladyflowercookies ladyflowercookies @monica123 @arabicaa @mysterious123 @chenuzumlukekim Lorelailai Lorelailai @cookiep duskapani duskapani @brckm ve etiketleyemedigim bi suru guzel insan💕
Ay ay ay canımmm ne kadar sevindim anlatamam 💕🎉🎉🎉 İnşallah mis gibi sorunsuz çoook güzel bir hamilelik olur bebişini güzelce kucağına alırsın. Darısı tüm isteyenlerin başına 💕😍🥹

Maşallah 🧿 peki son bi soru hangi folikasidi kullanıyordun 🌸sende de kan pıhtılaşması ihtimali vardı sanki
Canim ben en son Amerika’dan 800 mcgli bir folik asit almistim onu kullaniyodum, hatta fazla olabilir diye iki gune bir dusururum belki bile dedim. Nature’s bounty olabilir markasi. Ama bunun oncesinde herhangi bir eczane urununu almistim Hollanda’daki eczaneden, burada da oyle onermislerdi zaten. 400-500 mg olmasina onem verin demisleri sadece.

Bende kan pihtilasmasi yok kuzum daha dogrusu buna dair bir test yapilmadi. Benim ilk dusugumde hersey normaldi sadece bebek icerde gelismemis durmustu diye ben de bir kac arastirmam sonrasi low dose asprin almaya baslamistim. Korkudan biraktim bu arada 2-3 gundur icmiyorum 81mg. Ogrendikten sonra Turkiye’de doktora sorarim oyle devam ederim dedim. O yuzden ona gore devam edicem🥰

hayırlı olsun rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin 🥹🌷🌷🌷
Cok tesekkur ederim caniiim dua ediyorum isteyen herkese nasip olsun🙏🏻
Ayyy maşallah kuzum sana Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin çok mutlu oldum 🥹🥳❤️
kuzuum cok tesekkur ederiiiim guzel dileklerin iciiin🥺🎉🧿
Ay ay ay canımmm ne kadar sevindim anlatamam 💕🎉🎉🎉 İnşallah mis gibi sorunsuz çoook güzel bir hamilelik olur bebişini güzelce kucağına alırsın. Darısı tüm isteyenlerin başına 💕😍🥹
kuzucuum insallah mis gibi gecsin cok tesekkur ederim guzel dileklerin icin💕🌸 senden de cok guzel hanerler bekliyorum heyecanla🌸😍

ben ilk defa bu ay tedaviye başladım reglim 5. Günü klomen başladım 12.gun 6mm yumurta 4 tanede küçük yumurta vardı. 15. Gün 19mm yumurta ve diğer tarafta 6mm 2 de küçük yumurta vardı. 16. Gün catlatma iğnesi oldum iğneden 2 Gün sonra yani persembe günü ilk aşılamamı yaptı doktor. Cuma progestan kullanmaya başladım hafif karın ağrısı ve şişkinlik hissediyorum asilamadan sonra da çok az kanamam oldu başka bir his yok normal mi
Progestandan sonra da ağrı oluyor

Kizlarrrrrrrr geldiiiiii🧿🧿🧿🧿🥺🥺😍😍😍😍😍😍😍 dualarinizi eksik etmeyin benimle beraber heyecanla bekleyen herkese cok tesekkur ederiiiiim insallah sorunsuz mis gibi devam eden bir hamilelik olur bu keeez🎉🎉🎉 @halolita @ecutos Puxhu Puxhu ladyflowercookies ladyflowercookies @monica123 @arabicaa @mysterious123 @chenuzumlukekim Lorelailai Lorelailai @cookiep duskapani duskapani @brckm ve etiketleyemedigim bi suru guzel insan💕
Beklediğimize değdi gerçekten çok sevindim, gözünüz aydın😍❤ inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız 🙏💖

canıımm hemen çıktı bu ilk hali 5 dk sonraki halini atayım
IMG_9241.jpeg
ay hevesnlemekte istemiyorum ama olabilir mi acaba çünkü hemen çıktı ama hiç belirtim de yok bi kasık agrısı 😭😭

Ay maşallah canım ben emindim zaten senin hamile olduğundan 😍🧿🧿 Sağlıkla büyüsün bebişin sağlıkla kucağına al çok sevindiiimm🤩 Darısı bizlere olsun inşallah🥰🥰

Eki Görüntüle 3463793 ay hevesnlemekte istemiyorum ama olabilir mi acaba çünkü hemen çıktı ama hiç belirtim de yok bi kasık agrısı 😭😭
Ben silik bir çizgi görüyorum ama daha çok yeni herhalde 😳 hadi bakalım bence iki gün sonra bir tekrarla canım 🎉 bende de sıfır belirti o konuda bir yorum yapamayacağım 😅

X