2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Hpv çıkmış ya şimdi en çok ondan korkuyorum ya cinsel ilişkiden geçiyormuş ama umumi wclerden de geçerse 😔
Hatta hiç bi belirti vermeden vücutta yıllarca yaşayabilir çoğu kadın smear testinde tesadüfen öğrenir ateş,titreme, içi su dolu kabarcıklı yaralara sebep olur ozel bölgede. Vucuttan tamamen atılabilir ama herhangi bir ilacı yok bagisiklik sistemini guclu tutmak gerekir bagisiklik yeterince güçlenirse 2 sene icinde vucuttan onu temizler. Tehlikeli türleri rahim agzi kanseri, rahim ici lezyonlara sebep olur . Erkeklerde bunu belirleyebilecek bir test yok onlara bi zararı da yok sadece taşıyıcı oluyorlar

Yok canım cuma ya da cumartesi vericem. İstersen ver sen, 2000 i geçer inşallah. Ultrasonda ne zaman görünüyor ama bilmiyorum ona göre doktora gidebilirsin.
Ben de cuma günü için kadın doğuma randevu aldım, yarın kan versem mi kararsız kaldım ya

Hatta hiç bi belirti vermeden vücutta yıllarca yaşayabilir çoğu kadın smear testinde tesadüfen öğrenir ateş,titreme, içi su dolu kabarcıklı yaralara sebep olur ozel bölgede. Vucuttan tamamen atılabilir ama herhangi bir ilacı yok bagisiklik sistemini guclu tutmak gerekir bagisiklik yeterince güçlenirse 2 sene icinde vucuttan onu temizler. Tehlikeli türleri rahim agzi kanseri, rahim ici lezyonlara sebep olur . Erkeklerde bunu belirleyebilecek bir test yok onlara bi zararı da yok sadece taşıyıcı oluyorlar
Başımıza ne geliyorsa erkeklerden geliyor 🤣

İnşallah canım benim, dualarım seninle 🙏 yaa eşimin nöbeti varmış o gün arabayı da sanayiye bırakacak gibi hiç belli değil. Cumartesi giderim büyük ihtimalle ya da cuma kendim giderim emin değilim. Sağlık ocağında mı versem kanı diye düşünüyorum da doktor aspirin yazacaksa eğer ona geç kalmak istemiyorum.
saglik ocaginda kan verince 1 gun sonra dusuyor kuzum bir de karsilastirmasi zor olur bosuna stres olma ayni yerde kan vermen artis takibi icin onemli, bence eger cok uzak degilse kendin git ama cok da yorma kendini ve evet ilaci da yazdirmis olursun

Ben de başak burcuyumm ve bu takıntılılığımla gurur duyuyorum ajjsjsn Eşim de evde 2. bir başağı istemiyor ve kendisi yay burcu dediğin gibi rahat oluyorlar :KK70:
o yuzden senin fotografin da Monica, aslinda ben de tam bir Monicayim :KK70: bu arada basak burcu bence de guzel ama iste bazi konularda taktik mi da cok takiyoruz ya oyle olmasin bebislerimiz hahahah

Günaydınn ben gelene kadar meslekler konuşulmuş efendim ben de sosyal hizmet uzmanıyım yetmedi gittim bir üniversite daha okudum saç bakım ve guzellik hizmetleri öğretmeniyim aynı zamanda 🤣
Burçlarınız nedir ?
Çocuğunuzun hangi burç olmasını istemezsiniz ?
Ben kova burcuyum ve çocuğumun aslan burcu olmasını istemiyorum 🤣🤣🤣
Ay Koç burcuyum felaket bir burç ama çocuğumun da koç olmasını istiyordum kimse ezmesin anasının kuzusunu 🤣🤣

o yuzden senin fotografin da Monica, aslinda ben de tam bir Monicayim :KK70: bu arada basak burcu bence de guzel ama iste bazi konularda taktik mi da cok takiyoruz ya oyle olmasin bebislerimiz hahahah
evett Monica tabi çok daha ileri seviyede ama benzer işler diyebiliriz hahashs. Evet haklısın biz çekeceğimiz kadar çektik bebişlerimiz çekmesin hem seninki zaten boğa olacak gibi sanki hadi inşş <3 ben de artık burcu murcu saldım bu ay olursa ikizler olur hiç istemezdim de nasip :KK70: ben ilk denediğimizde saf gibi hemen olcak sanıyorken başak olacaktı o zaman eşim eyvah demişti de olmadı zati :KK70:

Ben de cuma günü için kadın doğuma randevu aldım, yarın kan versem mi kararsız kaldım
Cuma günü gideceksen verme o zaman 2 kere yorulma. Hem de cumaya daha yükselmiş olur. Eğer elimde test sonucu olsun doktora öyle gireyim dersen sen bilirsin yine de 😊

saglik ocaginda kan verince 1 gun sonra dusuyor kuzum bir de karsilastirmasi zor olur bosuna stres olma ayni yerde kan vermen artis takibi icin onemli, bence eger cok uzak degilse kendin git ama cok da yorma kendini ve evet ilaci da yazdirmis olursun
Yok kuzum benim yaptırdığım sağlık ocağında öğleden sonra çıkıyor. Dün gece devlette yaptırmıştım sağlık ocağı da devlete gönderiyor sonuçları aynı yer olmuş olacak. Özelde verdiğimde farklı olur. Doktorum uzak biraz sıcakta gözüm kesmiyor otobüsle filan gitmeyi o yüzden bilemiyorum.

X