2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

ben basak burcuyum pimpirikligim ve takintililigimdan anlasildigi uzere, o yuzden bebis olursa basak burcu olsun istemem acikcasi hahahah babam da basaktir ve erkekleri cekilmez oluyor kizlar biraz daha duzenli tertipli olur tabi ama yani herseye takan bir cocugum olsun istemem vurdumduymaz olsun yay gibi :KK70:
Ben de başak burcuyumm ve bu takıntılılığımla gurur duyuyorum ajjsjsn Eşim de evde 2. bir başağı istemiyor ve kendisi yay burcu dediğin gibi rahat oluyorlar :KK70:

İlişki sırasında kasıklarımda baskı hissediyorum, bir de çok yoğun olmasa da hafif sarı akıntım var. Kaşıntı koku vs yok.
Enfeksiyon diyeni topikten atarım valla demeyin öyle şeyler :KK43:

ben de bugun yapicam saniyodum canim ama sonra ikna edildim bir sekilde, neyse evet gec olsun guc olmasin iyi haberler vermek nasip olsun insallah :) ay insallah kuzuum, oh sukur hemencecik gecsin bitsin sonra keyiflice hamileligin tadini cikarmalar baslasiiin, cuma gidiceksin di mi kontrole?
İnşallah canım benim, dualarım seninle 🙏 yaa eşimin nöbeti varmış o gün arabayı da sanayiye bırakacak gibi hiç belli değil. Cumartesi giderim büyük ihtimalle ya da cuma kendim giderim emin değilim. Sağlık ocağında mı versem kanı diye düşünüyorum da doktor aspirin yazacaksa eğer ona geç kalmak istemiyorum.

İlişki sırasında kasıklarımda baskı hissediyorum, bir de çok yoğun olmasa da hafif sarı akıntım var. Kaşıntı koku vs yok.
Ben de ağrı hissediyorum ama benim rahmimin dışında nur topu gibi 8 cm saplı myom var o yüzdenmiş. Akıntım da yıllardır var ne fitiller antibiyotikler takviyeler serumlar serumlar serumlar ama nafileee

Ben de ağrı hissediyorum ama benim rahmimin dışında nur topu gibi 8 cm saplı myom var o yüzdenmiş. Akıntım da yıllardır var ne fitiller antibiyotikler takviyeler serumlar serumlar serumlar ama nafileee
Kist falan da yokta. Ben tatile giderken çok umumi wc kullanmak zorunda kaldım ya enfeksiyon mu kaptım acaba üff yaa

Günaydınn ben gelene kadar meslekler konuşulmuş efendim ben de sosyal hizmet uzmanıyım yetmedi gittim bir üniversite daha okudum saç bakım ve guzellik hizmetleri öğretmeniyim aynı zamanda 🤣
Burçlarınız nedir ?
Çocuğunuzun hangi burç olmasını istemezsiniz ?
Ben kova burcuyum ve çocuğumun aslan burcu olmasını istemiyorum 🤣🤣🤣
Ben de başak burcuyum ve tüm özelliklerini taşıyorum. Ben de aslan istemezdim, yeğenim aslan o yüzden, illallah ettiriyor bizi 😅

Burda her sarı akıntı sorana şak diye enfeksiyon diyorlar ama bence arada sarımsı olması normal akıntının. Baskıyı bilemiyorum.

X