2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Yok kuzum benim yaptırdığım sağlık ocağında öğleden sonra çıkıyor. Dün gece devlette yaptırmıştım sağlık ocağı da devlete gönderiyor sonuçları aynı yer olmuş olacak. Özelde verdiğimde farklı olur. Doktorum uzak biraz sıcakta gözüm kesmiyor otobüsle filan gitmeyi o yüzden bilemiyorum.
aa o zaman olurmus kuzum evet, saglik ocagi da yazar belki asprini bu arada doktorunu bi arayip sor istersen ne yazicak diye olmadi oyle yaparsin, oteki turlu evet otobuslerde helak olma

evett Monica tabi çok daha ileri seviyede ama benzer işler diyebiliriz hahashs. Evet haklısın biz çekeceğimiz kadar çektik bebişlerimiz çekmesin hem seninki zaten boğa olacak gibi sanki hadi inşş <3 ben de artık burcu murcu saldım bu ay olursa ikizler olur hiç istemezdim de nasip :KK70: ben ilk denediğimizde saf gibi hemen olcak sanıyorken başak olacaktı o zaman eşim eyvah demişti de olmadı zati :KK70:
hahahah kuzum hangisi hayirli olucaksa o olsun ikizlerse ikizler ama bazen erken ya da gec doguyo bir gunle kaciriyosun ya hahahah :KK70: en ideali kova yay gibi duruyor, caliskan olsun dersek basak olur ama

Cuma günü gideceksen verme o zaman 2 kere yorulma. Hem de cumaya daha yükselmiş olur. Eğer elimde test sonucu olsun doktora öyle gireyim dersen sen bilirsin yine de 😊
Cok yakin bana yorulmam fakat burada kan fazla vermeyin bebeginiz beslensin tarzi bir sey okumustum 😂😂 dogruluk payi var midir 😂

aa o zaman olurmus kuzum evet, saglik ocagi da yazar belki asprini bu arada doktorunu bi arayip sor istersen ne yazicak diye olmadi oyle yaparsin, oteki turlu evet otobuslerde helak olma
Yaa aynen bir bakayım canım. Eşim bir uyansın da arabayı veririm derse hiç gerek kalmaz 😅

Etrafında kova burcu çok olduğu için soruyorum düzen takıntısı biseyleri kategorilere ayırmak gibi takıntılı davranışları var mı herhangi birinde 🤣🤣

Şunu sormuştum ama etiketlemeyi becerememisim🤣
Hayır düzen takıntısı vs sadece annemde var kadın kovalar öyle sanırım. Erkeklerinde yok eşim ve oğlum kova fakat aşırı derece de bilgiye açlar sürekli araştırırlar öğrenirler. Kova burcuyla asla bilgi konusunda yarışamıyorsun her türlü bastırıyorlar oğlum henüz küçük ama eşim öyle sinirleniyorum her tartışmada.
Oğlumunda uzay, gastronomi merakı çok. Matematik çalış de çalışmaz ama ve ikisi de inanılmaz dağınık.

İlişki sırasında kasıklarımda baskı hissediyorum, bir de çok yoğun olmasa da hafif sarı akıntım var. Kaşıntı koku vs yok.
Enfeksiyon diyeni topikten atarım valla demeyin öyle şeyler :KK43:
Benim de aynı şekilde kasıklarım yumurtlama döneminde bir de regliye yakın zamanda ağrır. Hafif sarı bende de olurdu daha öncesinde enfeksiyon yokken yani. Enfeksiyonla ilgili olduğunu düşünmüyorum olsa şu an bende olurdu herhalde.

Benim de aynı şekilde kasıklarım yumurtlama döneminde bir de regliye yakın zamanda ağrır. Hafif sarı bende de olurdu daha öncesinde enfeksiyon yokken yani. Enfeksiyonla ilgili olduğunu düşünmüyorum olsa şu an bende olurdu herhalde.
Erken yumurtluyorum gibi bi his var içimde hayırlısı

X