2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Gunaydin canim
Benimde erkek bebek
Annem cok elbise getirmisti ikizlere ikise ikiser takimlar zibin badi falan hepsi var sadece iki takim yenidogan alacam bebegime diger hersey var

Bana doktorum hem omega 3 verdi hemde vitafemin dha verdi içinde demir çinko iyot felan var ekledim resimlerini. Fazla sanki bu kadarı emin olamadım. Doktorumdanda çok memnunum aslında
Doktorun önerdiyse mutlaka kullan canım takviye sonuçta bunlar bebeğe faydası vardır zararı yoktur için rahat olsun

Kızlar bugün e bebekte kamera telsiz infirimi var. İçinizde şu iyidir kullanışlıdır diye duyan, kendi kullanan var mı?
Eşim almış canım kamera ama markası ne bilmiyorum Trendyol yorumundan falan bakıp almıştır o en fazla e bebek indirimi gerçekten işimize yarıyor bu ay baya bir şey alacağız gibi duruyor

Onlarmi cagirdi yoksa kendinmi gittin
Ben kan vermek için zamanım gelmişti gebelik boyunca 3 kez mı ne tahlil veirip tansiyon ölçüp ödem bakıyorlar ya benim o günüm gelmişti gittim dediki pazartesi gelde aşını yapalım dedi halbuki bu ayın 15 i için gün vermişti o şekilde oldum kendisi cagırdı yani ben demedim hatta kendi doktoruma yazdım olayım mı diye ben ol dedi o da iki toz gebeyken vurulucakmış megerse ama aşılar bu ara azmış oda bana hiç olmayan gebelere öncelik tanıyoruz yapalım seni hemen dedi tabi bu azlık sehirlerle alakalı mı ülke geneli mi bunu ben bilmiyorum

Ben 10 yıl önce aldığım motorola telsizle (kamerasız düz) 2 çocuk büyüttüm. Şimdi 3. de :)
Bende bugün motorola almaya karar verdim. Ben evden çıkamıyorum da aldırıyorum
Eşim almış canım kamera ama markası ne bilmiyorum Trendyol yorumundan falan bakıp almıştır o en fazla e bebek indirimi gerçekten işimize yarıyor bu ay baya bir şey alacağız gibi duruyor
Evet ya ben hiç hazır değildim alışveriş olayına ama kendimi birden bu bataklığın içinde buldum. İlk günkü prima indirimini kaçırdım mesela. Şu an ona üzülüyorum

Ben aldım korbell çöp kovası, etrafımdaki herkes kullanmış herkes çok memnundu. Çöp poşeti biraz pahalı ama kapasitesi yüksek, epey gidiyormuş
Ben de almistim zamaninda kullanımda ama bezlerdeki koku disari cikiyor beklediği icin cop kovasından o yuzden satmistim

Kızlar bugün e bebekte kamera telsiz infirimi var. İçinizde şu iyidir kullanışlıdır diye duyan, kendi kullanan var mı?
E bebekte var mı bilmiyorum ama ben kedilerim için xiaomi kamera almıştım zamanında. Farklı telefonlar aynı anda bağlanabiliyor, uzaktan kontrol edilebiliyor. Ben okula giderken kediler için kuruyorum. Allah korusun ben okuldayken başlarına bir şey gelirse göreyim hemen geleyim diye. Teneffüslerde kontrol ediyorum. Kamera açısı yukarı aşağı, sağa sola hareket edebiliyor. Evde wifiye bağlı ama aynı WiFi ağına bağlı olmasanız bile görebiliyorsunuz. İki taraflı ses iletimi var. Gece için kızılötesi kamerası var. Görüntü kalitesi çok iyi.

bu bence çok dha mantıklı. Bebek beşiklerinin üzerine de takılabiliyor. Dönenceye ya da cibinliğe.

Ay şimdi fiyatlara baktım da karşılaştırılamaz bile. Ben ucuzken almıştım o yüzden ben aldığımda parasına değiyordu. Şu an değer mi bilemiyorum :/ kedilere yaptığım yatırımın bebeğimde işime yarayacağını düşünmemiştim

Burda sikayetlerini dile getirmiyorsan yapmiyolar bizim saglik ocagi tahlil tansiyon odem gibi seylerdd

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…