2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Canım ben duphaston kullandım ama benim adetlerim düzenli zaten ama sadece 3 gün olup bitiyor dediğim için vermişti doktor bana. Ama çoğu duyduğum kişilerin adetini düzenlemiş Öyle duymuştum. İnşallah senin de düzelir.

Eşimde de bende de bir problem yok ama olmuyor doktorda en son hsg istedi belki tüplerinde yapışıklık olmuştur dedi, kist vs de yok çok şükür
Bişey dicem amhın 0 çıkması mümkün mü? Yaşım 24. Hastanenin kendi sonuç yerinden baktım 0 çıktı

Bişey dicem amhın 0 çıkması mümkün mü? Yaşım 24. Hastanenin kendi sonuç yerinden baktım 0 çıktı
Sonuçlardan çok anlamıyorum şimdi ne desem yalan olur bilgili birisi cevap verir inşallah birde sevayd ablaya soralım bilgisi vardır

Sonuçlardan çok anlamıyorum şimdi ne desem yalan olur bilgili birisi cevap verir inşallah birde sevayd ablaya soralım bilgisi vardır
akgnss yani adet görüyorsun sonuçta ve menopozda da değilsin 0 imkansız gibi bişey
0,8 falan olabilir yumurta yetersizliği falan erken yaşta da olabiliyor ama 0 çok düşük ihtinal bence başka bir yerde tekrar yaptır canım testini ya da doktora da göster nerde yaptırdıysan hata çıkmış olma ihtimali çok yüksek

Beni niye çıkardınız listeden 17 gün geçti reglim olmadım ki daha . Geç döllenmedir diye bir umut bekliyorum kimyasal yaşadigimda da aynısı olmuştu.
Yok canım soru işareti var sende sadece listedesin hala 11 demişsin bata aynı yerde duruyorsun hala
İnşallah pozitifi görürsün

Pcp yoksa evet ilaca gerrk yok dikkt etmekle duzelir ama zten ama duzelmesse ozmn iki aylik ilac veriyorlr bana ogle ypmislrdi sonra duzelnce brakmstm. Hayislisi ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…