2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Beni niye çıkardınız listeden 17 gün geçti reglim olmadım ki daha . Geç döllenmedir diye bir umut bekliyorum kimyasal yaşadigimda da aynısı olmuştu.

Yumurtalrın gelişimi için bence muz ye soda ve süt iç işe yaradı bende

Süt maydonoz kürü varmış o nasıl oluyor bilenler acıklayabilir mi faydası var mı yapanlar memnun kaldı mı acaba

Yumurtalrın gelişimi için bence muz ye soda ve süt iç işe yaradı bende
İnşallah mart ayında hamile kalırsınız benim de 28 Şubat bat hiç belirti yok hamileliğe dair erken gebelik testi yaptım negatif çıktı o yüzden üzgünüm biraz ama beklemedeyim belki geç döllenme vs vardır diye ama

Süt maydonoz kürü varmış o nasıl oluyor bilenler acıklayabilir mi faydası var mı yapanlar memnun kaldı mı acaba
Ben adet bitiminden sonra 3 gün üst üste yaptım. Sıcak mı etkiledi noldu bilmiyorum ama o ay yumurtlama göremedim ovü testinde. Gebelik de oluşmadı malesef

Canım ben de de ilk belirti akıntıydı ama öyle böyle değil yoğun bir akıntı şu an hala devam ediyor
Bebişin hayırlı olsun sağlıkla kucağına al iniallah benim sana sormak istediğim yanlış hatırlamıyorsam birkaç kere enfeksiyon olduğundan bahsetmiştin bende enfeksiyın için fitil ilaç vs kullandım geçen ay ama belirtilerim devam ediyor gibi, en ufak bir enfeksiyon dahi varsa gebe kalmayı emgeller mi sen enfeksiyon varken mi gebe kaldın merak ettim cevaplarsan çok sevinirim

Kızlar ben 23 Şubatta kırmızıları gördüm. Maalesef Mart grubuna transfer oluyorum. Gebiş arkadaşları tebrik ediyorum benimle birlikte Mart grubuna geçenler de inşallah bu sefer gönlümüze göre olur.

Enfeksiyon gebe kalma etkiliyor muş benim de inatçıydı üstüste üç tane antibiyotik kullandım 2 3 çeşit fitil ve krem kullandım yaklaşık 20 gün tedavi süreci sürdü tam tedavi bitti ovülasyon dönemim geldi değerlendirdik yaklaşık on gün sonra gebe olduğumu öğrendim bu arada hala akıntım çok fazla öğrendikten sonra da bir kez fitil kullandım bu şekilde

Kızlar ben 23 Şubatta kırmızıları gördüm. Maalesef Mart grubuna transfer oluyorum. Gebiş arkadaşları tebrik ediyorum benimle birlikte Mart grubuna geçenler de inşallah bu sefer gönlümüze göre olur.
Hayırlısı olsun canım martta nasip olur inşallah

Evet canım şeker iki ay önceki tahlilimde de sınırda çıkmıştı ama ilaç gerekli değil şu anda dedi doktor. Sadece yürüyüş yap ve aşırı şekerli içecek gıda uzak dur dedi. Bol bol su iç dedi.hormon tahlili yaptırmadm normalde b12 eksikliği için kan vermiştim ben zaten onun için.

Galiba bende regl olcam, cildim güzelleşti ordan anlarım ben her ay cildimde hissediyorum 1 gün öncesinde

Kızlar benim hala regl gelmedi. Başım ağrıyor ama gelen giden yok. İki günüm geçti. Kan tahlili sonuçları regl geçmeden iki gün önce yapılmıştı. Ama beta hcg 0 çıkmıştı. Oooff gelse artık reglim de bu aya odaklansam

Sizi biliyorum ben gebelik oluştu diye hatırlıyorum o yüzden bi problem çıkacağını düşünmüyorum içinizi ferah tutun
1 kere boş oldu ama yumurtalıklarım zayıf olabilir ona baktırcam, inşallah regli olmam gerek kalmaz

Benim bugün çok akıntın var afadersin işiyorum sanıyorum sulu bir akıntı sizde dr böyle mi olmuştu?

Kızlar merhaba bende pco var.Bu ay duphaston verdi adeti düzenlemek için.geçen ay klomen aldım olmadı gebelik.depremden dolayı bu ay gidemedim.size sorum oöacakbizim yumurtlama normalden geç oluyor.ben duphastona adetin 15.günü başladım.bikaç yerde gördüm duphaston aldıktan sonra yumurtlama bitmiş olmalı diyordu.Ama zaten pco lularda 22.gübden önce genelde yumurtlama olmuyor ki.Daha önce kullanan oldu mu duphastonuAdeti düzelen yumurtlama si düzene giren

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…