2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Vanım düzensizlikten ötürü bikaç gün kayması normal o zaman bence takılma hiç gün aşırı değerlendirdikten sonra illa denk gelir
Dün gece değerlendirdikten sonra duşta bir süre kıpırdayamadım kolumu kaldırdıkça sol tarafım acıdı sancı girdi çıktı inşallah tutmuştur

Dün gece değerlendirdikten sonra duşta bir süre kıpırdayamadım kolumu kaldırdıkça sol tarafım acıdı sancı girdi çıktı inşallah tutmuştur
İnşallah canım inşallah o kadar emeğinin korkunun endişenin meyvesini alırsın artık

Evet canım en kısa zamanda gitmeyi düşünüyorum devlet hastanelerinde ücretsiz yapılıyor mu bu işlemler peki aydınlatır mısınız?

Evet canım en kısa zamanda gitmeyi düşünüyorum devlet hastanelerinde ücretsiz yapılıyor mu bu işlemler peki aydınlatır mısınız?
Cnm rahım filmi yapılır da
Genetik test yapılmıyor bıldıgım kadarıyla
Devlet hastaneleri herseyi yapmıyor
Yapsada öteliyor
Özel ler oyle değil tabii

Kızlar bata 5 gün kaldı ama stresi beni bitircek heralde. Hiç bir berlirtim yok Burda herkesi okuyorum, göğüs hasssiyeti, mide bulantısı ağrı, sızı, iğrenme, tiksinme yok hiç biri yani Sadece regl ağırısı gibi dün kasıklarım ağrıdı o kadar. Öyle bi yaziyim dedim.

Canım belirtisi olan kadar olmayan da var ama yani klişemiz ve gerçeğimiz adet olana kadar umut vardır

Benimde bat a 4 gün kaldı ama hiçbi belirti yok çok stres yaptım artık akıntım bile yok çok üzülüyorum belirti olması şart mı acaba
Çoğunda oluyor ama kimisi hiç olmadı da diyor sadece kasık ağrısı diyor mesela yumurtlama ağrısı gibi burda biri yazdı hatta hiç belirtim yoktu diye.nasip artık beklemekten başka bişey gelmez elden.inşallah güzel habere çıkar sonu

Benimde bat a 4 gün kaldı ama hiçbi belirti yok çok stres yaptım artık akıntım bile yok çok üzülüyorum belirti olması şart mı acaba
Bnce bulantı, sık idrara çıkma, gaz vs bunlar yalancı belirti dıye düşünüyorum

Asıl en erken belirti
Kasık agrısı ve göğüs dıye dusunuyorum
Akıntı olcak dıye Bi kayde yok
Bn hamiş oldugunda hiç akıntı olmadı, kupkuruydum

Yumurtlama akıntısı bıle yasamadım

Kızlar 4 gündür ateş ölçüyorum yumurtlamanın ertesi günü başladım sırayla yazıyorum 36.2 36.5 36.5 36.7 nasıl gidiyor sizce

Şuan hiçbi belirti yok bakalım beklemedeyim hayırlısı olsun artık her gün bi belirti olcak diye beklemekten çok stres yaptım önceden regl gelmesin diye gün sayarken şimdi gelsinde hamilemiyim değil miyim diye öğreniyim diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…