2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Batmadan bahsettim cnm bn hamile kaldigim ay sonrasinda kasik batmakarim olmustu igne gibi ama herkeste ayni okcak diye birsey yok. Bnmde hala kasik agrim devam ediyor bnmde adet 27 sinde bakalm bnde heycnla bekliorm ama net bir belrtm yknsdce supheleniorm
Evet haklısın herşeyde belirti aramak yorucu olur en iyisi beklemek , sabretmek . Allah büyük hayırlısı olsun hakkımızda inşallah 🤲🏼💕

0D4391F9-0162-49EA-8AAD-DD7F74EEEE92.jpeg

Kızlar maalesef yine kimyasal yaşıyorum değer hiç artmamış birkaç güne kanamada gelir diye düşünüyorum. 1 ay ara mı versem diye düşünüyorum 2 ay üst üste kimyasal yaşadığım için tam olarak kararımı veremedim ama devam edersem mart ayında görüşürüz. Yüksek ihtimal martı boş geçirebilirim rahim dinlenmesi açısından bakıcam duruma göre de sizlerinde görüşünü alabilirim bununla ilgili görüşlerinizide yazarsanız sevinirim ara mı veriyim yoksa devam mı edeyim aralıksız fikirlerinizede ihtiyacım var

Geçmiş olsun canım benim hiç bilgim yok ama mantıken belki de dediğin gibi bir ay dinlenmeye bırakabilirsin ya da oluruna bırakabilirsin ya da iki ay ğst üste olmasını mı sorsan doktoruna bişey ters gidiyor demekki inşallah en yakın zamanda sağlıkla elde edebilirsin gebeliği🤲🙏

Eki Görüntüle 3209251
Kızlar maalesef yine kimyasal yaşıyorum değer hiç artmamış birkaç güne kanamada gelir diye düşünüyorum. 1 ay ara mı versem diye düşünüyorum 2 ay üst üste kimyasal yaşadığım için tam olarak kararımı veremedim ama devam edersem mart ayında görüşürüz. Yüksek ihtimal martı boş geçirebilirim rahim dinlenmesi açısından bakıcam duruma göre de sizlerinde görüşünü alabilirim bununla ilgili görüşlerinizide yazarsanız sevinirim ara mı veriyim yoksa devam mı edeyim aralıksız fikirlerinizede ihtiyacım var
Cnm cok gecmis olsun kan pihtilasma testleri ve rahim filmi hic cektirdinizmi bunara cvbiniz hayir ise bnlri yptrmdan hamile kalmayin derim

Geçmiş olsun canım benim hiç bilgim yok ama mantıken belki de dediğin gibi bir ay dinlenmeye bırakabilirsin ya da oluruna bırakabilirsin ya da iki ay ğst üste olmasını mı sorsan doktoruna bişey ters gidiyor demekki inşallah en yakın zamanda sağlıkla elde edebilirsin gebeliği🤲🙏
Teşekkür ederim canım evet aslında bir muayene düşünüyorum oğlumda hiç de böyle yaşamamıştım ilk ay kimyasal olmuştu bir sonraki ay adet görmüştüm ondan sonraki ay hamileydim ama bu kez ters giden şeyler oldu

Cnm cok gecmis olsun kan pihtilasma testleri ve rahim filmi hic cektirdinizmi bunara cvbiniz hayir ise bnlri yptrmdan hamile kalmayin derim
Yaptırmadım canım çünkü 1.5 yaşında oğlum var ve ona cok kolay hamile kalmıstım ondan öncede kimyasal geçirdim evet ama bir ay adet oldjm
Oldum sonrada oğluma hamile kaldım bu kez baya inatcı cıktı gebelik muayene olmam şart sanırım çokta korktuğum şeyler rahim filmi sezeryan doğum yaptım zaten çatı muayenesi bile hiç olmadım film çekimi nasıldır onu tahmin edemiyorum:KK43: ama tabi gerekiyorsa mecbur olacak

Yaptırmadım canım çünkü 1.5 yaşında oğlum var ve ona cok kolay hamile kalmıstım ondan öncede kimyasal geçirdim evet ama bir ay adet oldjm
Oldum sonrada oğluma hamile kaldım bu kez baya inatcı cıktı gebelik muayene olmam şart sanırım çokta korktuğum şeyler rahim filmi sezeryan doğum yaptım zaten çatı muayenesi bile hiç olmadım film çekimi nasıldır onu tahmin edemiyorum:KK43: ama tabi gerekiyorsa mecbur olacak
Cnm üzülme
Hayırlısı buymuş
Arkadaslar ın dediği gbi üst üste 2 kez kımyasal ın nedenini araştırsınlar bnce.
Genetik test yaptır gerekırse

Rahım filminden bende korkuyorum
Acı eşiğim çok düşük
Ama okuduğum kadarıyla acılı Bi işlem değilmiş
Hafif sersemlettirilerek (sedasyon) yapılıyormuş

Söylemiş miydin canım ben mi atladım ya da görmedim hayırlı olsun sağlıkla devam etsin inşallah 🤲🤲🧿🧿
Söylemiştim de canım kesin değildi depremden dolayı yaşadığımız yerden cıktık.doktora gidip kan veremedim uzun süre kesinleşmeyince etiket yapmamıştım.Amin sanada nasip olsun inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla😍

Cnm testin koyulasinca ogunu degerlendir bi sonra cift cizgi gorunce o gunu ve ertrsi gunu degerlendir bence en onemli gnler bunlar
Ben hamike kaldigim ay cift cizgi koyu gunu ve onceki günü degerlendirmistim
* Cift cizgiden sonraki gunde test yapin siliklesmisse yumrtaniz catladi demektir
Çok sağol canım dediğin gibi yapalım bakalım hayırlısı olsun.

Aynen canım ayın 20 sini çekmiş döngünün 18.günü yani ve gayet değerlendirmişsin
Diğer aylarınla uyumlu mu
31e dönmüş şuan döngüm ama hemen hemen aynı zamanlar gibi geldi bana geçen ayda 21nde çekmiş çizgiyi

31e dönmüş şuan döngüm ama hemen hemen aynı zamanlar gibi geldi bana geçen ayda 21nde çekmiş çizgiyi
Vanım düzensizlikten ötürü bikaç gün kayması normal o zaman bence takılma hiç gün aşırı değerlendirdikten sonra illa denk gelir

Merhaba polip bendede var 2 çocuğum var 3. İstiyorum bir yılı geçti olmadı polip hamileliği engel dedi doktorum olsa bile düşer dedi benden biyopsi yapılmak için parça alındı sonra kendiliğinden düşer dedi polip için öyle birşeyler karşılaştınmı acaba
Hayır canım benimki kanamam 3 ay durmadı daha sonra acil baktılar çok minik dedi hemen aldı doktor kontorole gittim birdaha yok dedi tam benim vajina ağzındaydi doktor engel olurdu dedi gebelik düşünüyor isen hemen kal dedi iki aydır deniyorum bende senin dediğinle karşılaşmadım geçmiş olsun

X