2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Şuan hiçbi belirti yok bakalım beklemedeyim hayırlısı olsun artık her gün bi belirti olcak diye beklemekten çok stres yaptım önceden regl gelmesin diye gün sayarken şimdi gelsinde hamilemiyim değil miyim diye öğreniyim diyorum
Aynı durum bende de var canım. Ben de olacaksa gününde olsun istiyorum.En azından testlerle kendimi strese sokmam

Kızlar selam bat dündü hala olmadım olacak gibide değilim sanırım benim hiç gecikmem olmuyor fakat bugün erken gebelik testi yaptım negatifti 11 şubatta ilişki oldu ve 15 günü tamamlaması için 3 gün var sizce gebelik olabilir mi ? teste güvenmeli miyim yoksa

Yaptırmadım canım çünkü 1.5 yaşında oğlum var ve ona cok kolay hamile kalmıstım ondan öncede kimyasal geçirdim evet ama bir ay adet oldjm
Oldum sonrada oğluma hamile kaldım bu kez baya inatcı cıktı gebelik muayene olmam şart sanırım çokta korktuğum şeyler rahim filmi sezeryan doğum yaptım zaten çatı muayenesi bile hiç olmadım film çekimi nasıldır onu tahmin edemiyorum:KK43: ama tabi gerekiyorsa mecbur olacak
Kan pihtilasmasinida mtlaka yaptirin bazen bir dogum olabkiyor yinede sorun okabliyor mtlaka yaptirin derim. Rahim filmi 2 kere ayik cektirdim uyutturtmadm kendimi zten bes dkk suruyor istanbulda iseniz echomarda cektirin hic hissetmedm bile

Kızlar selam bat dündü hala olmadım olacak gibide değilim sanırım benim hiç gecikmem olmuyor fakat bugün erken gebelik testi yaptım negatifti 11 şubatta ilişki oldu ve 15 günü tamamlaması için 3 gün var sizce gebelik olabilir mi ? teste güvenmeli miyim yoksa
Cnm 12. Gunde yapmışsın testi
Olsa çıkardı dıye düşünüyorum

Kan testi vermek daha doğru olur canım bence. Evde yapılan testlerde bazen olsa da gözükmeyebilir

Her şey olabilir canım bat günü bile negatif görüp sonra pozitife dönen
O yüzden adet olana kadar umut hep var beklemekten başka çare yok şuan

Kızlar benim bat’a 5 gün var son 10 gündür kasık bel ağrısı yaşıyorum az önce de rahmimde ağrı hissettim sebebi ne olabilir lütfen yaşayan oldu mu böyle bişey ?? Yardımcı olur musunuz

Kızlar benim bat’a 5 gün var son 10 gündür kasık bel ağrısı yaşıyorum az önce de rahmimde ağrı hissettim sebebi ne olabilir lütfen yaşayan oldu mu böyle bişey ?? Yardımcı olur musunuz
Ben yaşadım canım hatta umutlanmıştım ama olumlu çıkmadı kasık ağrısıyla birlikte tam yerleşme denecek zamanda da üç gün adet olcakmışım gibi bel ağrısı da olunca umutlanmıştım ama boşa çıktı :KK43:( bazılarında da gebelik belirtisi oluyor bu ağrılar
Yani fazla umutlanmamak lazım olursa inşallah sürpriz olsun🙏🙏

Ben yaşadım canım hatta umutlanmıştım ama olumlu çıkmadı kasık ağrısıyla birlikte tam yerleşme denecek zamanda da üç gün adet olcakmışım gibi bel ağrısı da olunca umutlanmıştım ama boşa çıktı :KK43:( bazılarında da gebelik belirtisi oluyor bu ağrılar
Yani fazla umutlanmamak lazım olursa inşallah sürpriz olsun🙏🙏

Bende ilk kez olunca böyle belirtiler normalde yaşamam sadece adetten Bikaç gün önce bacak ağrısı olurdu bunlar Farklı belirtiler hissediyorum inşallah bebektendir 🤲🏼💕
İnşallah canım senin ki öyledir benim de ilk defa olmuştu ben de o yüzden umutlanmıştım ama sanırım benimki klomen kullanmıştım bir ay öncesinde birinde onun etkisiydi diğer umutlandığım ayın öncesinde de femara kullanmıştım bu ilaçların etkisi bir sonraki aya da oluyormuş ya ona bağladım ben de boşuna umutlanmışım yani bidaha belim de kopsa umutlanmam artık😂😂
Senin ki bi kaç güne belli olur inşallah verirsin müjdeli haberini 🙏🙏

İnşallah canım senin ki öyledir benim de ilk defa olmuştu ben de o yüzden umutlanmıştım ama sanırım benimki klomen kullanmıştım bir ay öncesinde birinde onun etkisiydi diğer umutlandığım ayın öncesinde de femara kullanmıştım bu ilaçların etkisi bir sonraki aya da oluyormuş ya ona bağladım ben de boşuna umutlanmışım yani bidaha belim de kopsa umutlanmam artık😂😂
Senin ki bi kaç güne belli olur inşallah verirsin müjdeli haberini 🙏🙏
İnşallah Allah hepimize nasip eder 🤲🏼💕

kızlar size bi soru adetken yumurtlama olabilir mi?garip bi şekilde sanki yumurtlama ağrısı yaşıyorum

X