2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Artı med testini ne zamandan itibaren yapmaya başladınız? tebrik ederim bu arda hayırlı olsun

sevayd canım bat 3 şubat. Gün aşırıyi deniyorum bu ay inşallah olur. Gecikirsem test yaparım zaten bisey çıkarsa direk atarım buraya

Kızlar kan testinde çıkmayıp sonradan hamile olduğunu öğrenenler varmış ya. Nasıl oluyor bu
benım oğlumda sılık gormustum cok az gıdıp test vermıstım negatıf cıktı , ertesı gun aksam baska hastanede tekrar verdım 38 cıktı.Yanı bu olay olursa en basında olur gıbı ama 5 sene oncesı suan oyle bısey olcagını pek sanmam

Forumlarda okudum da şaşırdım ben de. Yapan yere göre değişiyor belki. Ateşime baksana aşkım bugün

kızlar günaydın hamile arkadaşları tebrik ediyorum moralim cok bozuk sabah kırmızılarla uyandım bata 2 gün vardı ama erken geldi nasip degilmiş ne yapsam olmuyor tutmuyor sanki sizleri çok seviyorum takip edecem durumlarınızı ama sanırım biraz uzaklaşmak bana daha iyi gelecek sevayd

Günaydın kızlar test yapacak olan olursa atsın görünce biraz moral oluyor hikayeleri görünce umut geliyor yarın bat olsam da kurtulsam elli kere de test yapsa negatifi görse insan lanet olası bir umut hep oluyor ve kendime kızıyorum nasıl aşılacak bu koca deprem oldu evimde bile kalamıyorum işim başımdan aşkın ama gel gör ki unuttum aklımdan çıktı diyemiyorum diyenler nasıl diyor

aklından sildim unttum diyenlere brova valla adet olduğum ilk gün bile test yapmışlığım var :))

bugün adet günüm ama hala hastalanmadım.ovitrellenin 17. günü göğüs hassasiyetim azaldı testler negatif çıkmaya devam ediyor adeti birkaç gün geçtikten sonra testi pozitif çıkan var mı ki son bi umut :)

Tutunacak bi umut lazım çünkü insana. En doğrusunu yapıyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…