2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Amin inşallah kuzucum valla bende böyle olacağını dusunemiyordum öğrendiğim gün bunu beklesem bile göz yaşlarımı tutamamistim eşimi gördüm sonra varikosel çıktı biliyorsun aynı ay adam kendini suçlu görüyor moraki bozuk falan dedim kızım toparla kendini olmaz böyle sen enerjimi toola ki eşin de sana baksın kendini suçlu hissetmesin şu an aileden kimse bilmiyor eşimin ameliyat olduğunu sizler biliyorsunuz sadece o süreci de tek başımıza atlattık dedim yürü be kizim siz her şeyin altından kalkarsiniz ahaha o zamandan beri kendime bile negatif olarak yansitmiyorum durumu diyorum demek kim tüplerim açık ve oluyor elbet rabbim de bize nasip edecek biraz uzun oldu çiçeğim ama 😂😂anlatasim geldi bu durumu sakin sen de anne olmayı sabırsızlıkla bekleyen diğer anne adaylarun da asla ümitsizliğe kapilmayiniz çünkü sizin umidinizin bittiği yerde her şey son bulur askolarim
Mis gibi yazdın canım sonuna kadar katılıyorum sans bizde de sürüyle problem var ama ben adetimin ilk günü derbeder olup ikinci günü hemen toparlanıyorum Allah var gam yok ❤️❤️

Mis gibi yazdın canım sonuna kadar katılıyorum sans bizde de sürüyle problem var ama ben adetimin ilk günü derbeder olup ikinci günü hemen toparlanıyorum Allah var gam yok ❤️❤️
Çok şükür balım benim 😍 ne güzel bak ne yazikki bizi toparlayacak kimse yok eslerimiz anlamaya çalışırlar belki ama tam tamına anlayamazlar bız kendimizi kaldircaz mecbur rabbim en kısa zamanda sağlık evlat nasip etsin sana da 😍🙏🏻

Çok şükür balım benim 😍 ne güzel bak ne yazikki bizi toparlayacak kimse yok eslerimiz anlamaya çalışırlar belki ama tam tamına anlayamazlar bız kendimizi kaldircaz mecbur rabbim en kısa zamanda sağlık evlat nasip etsin sana da 😍🙏🏻
Amin amin canım hep birlikte bir sonraki aşamalara geçeriz inşallah yeter gari lh tı pikti testti avokado havuç 😂😂 haftaları kiloları boyu hatta cinsiyet doğum falan bunlara geçelim artık :KK76:

Amin amin canım hep birlikte bir sonraki aşamalara geçeriz inşallah yeter gari lh tı pikti testti avokado havuç 😂😂 haftaları kiloları boyu hatta cinsiyet doğum falan bunlara geçelim artık :KK76:
Ayyy inşallah ballı sütüm 😍 valla bende diyorum bir an önce 1 Şubat olsun da gidip su kan testini vereyim ondan sonra gelsin heyecanlı süreç 🤣🤣

Şubat ayına devreden, gebelik isteyen güzel anne adayları!! inşallah hep birlikte burdan 9 aylık kırmızısız bir döneme transfer olacağız🌺🌺🌺

❗İsmini yazdıracak arkadaşlar lütfen yazdırıp ortadan kaybolmayın sonra😂 son durumu bizimle de paylaşın.. ❗

Eki Görüntüle 3187250

Ateş takibini paylaşmak isteyenler:
  1. sevayd sevayd 78e488 Ovulation charts on FertilityFriend.com
  2. @Papatyamaviss 6e5665 Ovulation charts on FertilityFriend.com
  3. @marilyn95 78f567 Ovulation charts on FertilityFriend.com
  4. @destinesiaa 78b7c5 Ovulation charts on FertilityFriend.com
  5. @dra21 7908a7 Ovulation charts on FertilityFriend.com
  6. melisaa93 melisaa93 78e45f Ovulation charts on FertilityFriend.com
  7. @fnd_50 https://www.fertilityfriend.com/home/78b8bf
  8. Mervenur277 Mervenur277 https://www.fertilityfriend.com/home/78dd15

Anne adayı 🌺SATBATDurum
@Aysegul6108 1 ocak1 şubat:dua:
@kumru_asya893 ocak1 şubat:dua:
@mutluanne27794 ocak1 şubat:dua:
@kanadakul4 ocak1 şubat:dua:
@Duma Duma4 ocak1 şubat:dua:
Tikabasa Tikabasa 2 ocak2 şubat:dua:
@aynurland2 ocak2 şubat:dua:
@sandriyon7 ocak2 şubat:dua:
@Eslinam19 4 ocak3 şubat:dua:
@trueliving_3 ocak3 şubat:dua:
L A L L A L 1 ocak4 şubat:dua:
@canancan114 ocak4 şubat:dua:
@filozofia1 ocak6 şubat:dua:
@marilyn955 ocak6 şubat:dua:
@serenayal6 ocak6 şubat:dua:
@Devakus6 ocak6 şubat:dua:
@Feyzacim8 ocak6 şubat:dua:
@tubiiloji12 ocak6 şubat:dua:
@siyah yada gri13 ocak6 şubat:dua:
@dra219 ocak7 şubat:dua:
@sonsuzaskk9 ocak7 şubat:dua:
@Safransari11 ocak7 şubat:dua:
@imagination forever13 ocak7 şubat:dua:
@lavinya-8 ocak8 şubat:dua:
@Papatyamaviss8 ocak8 şubat:dua:
@TASUU8 ocak8 şubat:dua:
@Niqu9 ocak9 şubat:dua:
@Kubraslm12 ocak9 şubat:dua:
@Gncgztc10 ocak10 şubat:dua:
@mbaytekin11 ocak10 şubat:dua:
@firuzedadas12 ocak10 şubat:dua:
@destinesiaa13 ocak10 şubat:dua:
@zynocann18 ocak10 şubat:dua:
@Bahtsizmuhendis10 ocak11 şubat:dua:
sevayd sevayd 16 ocak12 şubat:dua:
@fnd_5016 ocak:dua:
@sezen078218 ocak14 şubat:dua:
melisaa93 melisaa93 19 ocak19 şubat:dua:
@mooncrown2001 23 şubat:dua:
Mervenur277 Mervenur277 28 ocak25 şubat:dua:
Hayırlı geceler ❣️
Sat 18 Ocak ama henüz regl olmadım gecikmem var sabah test yaptım negatifti şimdiden adımı yazdırayım dedim bat 15 Şubat gözüküyor uygulamada ama büyük ihtimalle gecikmeden dolayı biraz kayacak bat tarihim de 🤔

Hayırlı geceler ❣️
Sat 18 Ocak ama henüz regl olmadım gecikmem var sabah test yaptım negatifti şimdiden adımı yazdırayım dedim bat 15 Şubat gözüküyor uygulamada ama büyük ihtimalle gecikmeden dolayı biraz kayacak bat tarihim de 🤔
Tamam canım ekliyorum uğurlu gelsin inşallah 🙏😍

Bende de hep kist cikiyor hatta vitamin kullansam bile kistlesiyor bazi yumrtalarm. Bu bazj pcolularin sorunudur bende nerdeyse senenin on ayinda kist vr oluyor gecior tekrr cikiyor letu vermisti bana onda da cikti yani o doktorla alakali degil ama bnm doktorum klomen vermedi letu ii dedi sana
Banada letu verdi doktor kullanmaya başladın mı scaba

Valla bence de işte bazılarının çünkü çok güzel uyumlu testiyle bazılarının uymuyor bide ben doktorda ultrason tasdikli de anladığım kadarıyla böyledir herhalde , her halükarda en mantıklısı bir boş bir dolu adete kadar devam etmek herhalde 😂😂😂
Bnde adetin 12. Gunu falan baslayıp Bi boş Bi dolu ilerliyorum
Adete kadar değilde, adete Bi hafta kala bırakıyorum
Çok yorucu oluyor 😬
Bu ay 3-2-3-2 denicektim güvenemedim

Aynen bir dolu bir boş mantıklı bencede ☺️ hatta atmadığım bölümler var onlarda da ilişkiyi vücudunuz isteyince yapın zaten biyolojik olarak libidonuz artacak diyor 😂 şu stresten libido kalıyor sanki insanda
aynen yaşadığımız stresi görseler anca konuşsunlar yüzümüze bile bakmıyorlar hatta bazıları cokta acımasız

aynen yaşadığımız stresi görseler anca konuşsunlar yüzümüze bile bakmıyorlar hatta bazıları cokta acımasız
Öyle hakikaten. Bir kere benim doktorum olmadığı için başka doktora gitmiştim alttan muayene istemiyorum diye bir dövmediği kaldı. Hatta adam benle muhattap olmayıp asistanına söyletti bana söyleyeceklerini. Özel hastane üstelik

Öyle hakikaten. Bir kere benim doktorum olmadığı için başka doktora gitmiştim alttan muayene istemiyorum diye bir dövmediği kaldı. Hatta adam benle muhattap olmayıp asistanına söyletti bana söyleyeceklerini. Özel hastane üstelik
valla sürekli~dua ediyorum rabbi bizi hastanelere düşürmesin hepimize normal yollardan sağlıklı gebelikler nasip etsin🙏

10.30 da kalktım olacaktı *
Önemli diye geçiyor ama aynı saat ve en az 3 saat uyku diye geçiyor ama olan olmuş bikere😂😂 döngünün yam kesim noktasında değilsen bişey olmaz 0,1 0,2 fark varsa bir önceki güne bişey olmaz herhalde ya da hiç girme çatlama zamanıysa belirleyici olur ancak

X