2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Öyle yapıcam canım artık mecbur bir dahaki döngüyü bekleyeceğim evet insan düşünmekten stres oluyot sürekli bir şeyler araştırıp öğrenmek istemiyorum artık

Yaaaa inşallah her doktor başka yorumlama yapıyor artık ya da ben çok önemsiyorım böyle taktıkça takıyorum bir konuya bilmiyorum hemen kavusalım o popişlere

Canım doktorun bi bilgi vermedi mi stres olursun böyle çünkü internetten arastırdıkça cok çöp bilgi var için içini yemesin bosuna
Yok malesef demedi bende bu hormon hakkında hiç bilgim yoktu sormadım şimdide lütfen 4 ay daha bekle bırsk kendini olmazsa hallederiz dedi ama ben takıyorum işte canım

sevayd aşko ordan bir satır da bana ayır bakiim Ocak olmaz zaten korunuyorum Yaz kızım diyor musum ahahaha 28 Ocak sat 25 Şubat bat birazdan ateş linki de atarım ateşi yarın başlıyorum ölçmeye diğer ay hazır olsun diye

kız arkadaş oldum burdaki kader arkadaşlarımla bakayım dedim kimler gelmiş. Amin Mervenur277 pamuğum ağzına sağlık
Ay kuzucum bu yolda çok dostum oldu kk sayesinde valla test olsun falan ilk buraua atıyorum akrabalara bir şey söylememek icin kendimi birayla zaptediyorum kurabiyem gece gece temizlik yapınca böyle oluyir heralde hala tuketemedim enerjimi zaabaaa gadar burdayiz

Yok malesef demedi bende bu hormon hakkında hiç bilgim yoktu sormadım şimdide lütfen 4 ay daha bekle bırsk kendini olmazsa hallederiz dedi ama ben takıyorum işte canım
Kuzum cok üstüne düşmediyse vardır bi bildiği içini ferah tut yoksa kesin ilaç falan yazardı sıkma canını

Valla bence de işte bazılarının çünkü çok güzel uyumlu testiyle bazılarının uymuyor bide ben doktorda ultrason tasdikli de anladığım kadarıyla böyledir herhalde , her halükarda en mantıklısı bir boş bir dolu adete kadar devam etmek herhalde

Benim testi alma amacım ateşle birlikte yapayım ve ateşi yorumlayabileyim diye açıkçası yumurtlamaya yakın gün aşırı ilişki olursa tutar herhalde diye düşünüyorum yoksa tamamen teste güvenip pik gorunce siliklesince falan ilişkiyle zor bence. Burada başka birinde de okumuştum pikken dr'a gittiğinde daha yumurtası buyumemis o yüzden çok da güvenmemek gerek gibi testlere

Kızlar bende sizler gibi hamile kalmak istiyorum yumurta takibim yapıldı sol tarafta 21 boyutunda yumurta oluşmuş sonrada kontrole çağırdı gittim çatladığını yok olduğunu söyledi bu durumda 5 ay deneyin eğer olmazsa eşin doktora gitmeli dedi sizce hormon testi falan yapayım mı doktorum gerek görmedi

Yazarım bebeğim gel sen yeterki bu arada mervişim maşallah sana iyi atlattın o sürecini yani illaki zor olmuştur ama en azından yansıttığın kadarıyla hep böyle yüksek enerjin olsun inşallah

Yazarım bebeğim gel sen yeterki bu arada mervişim maşallah sana iyi atlattın o sürecini yani illaki zor olmuştur ama en azından yansıttığın kadarıyla hep böyle yüksek enerjin olsun inşallah
Amin inşallah kuzucum valla bende böyle olacağını dusunemiyordum öğrendiğim gün bunu beklesem bile göz yaşlarımı tutamamistim eşimi gördüm sonra varikosel çıktı biliyorsun aynı ay adam kendini suçlu görüyor moraki bozuk falan dedim kızım toparla kendini olmaz böyle sen enerjimi toola ki eşin de sana baksın kendini suçlu hissetmesin şu an aileden kimse bilmiyor eşimin ameliyat olduğunu sizler biliyorsunuz sadece o süreci de tek başımıza atlattık dedim yürü be kizim siz her şeyin altından kalkarsiniz ahaha o zamandan beri kendime bile negatif olarak yansitmiyorum durumu diyorum demek kim tüplerim açık ve oluyor elbet rabbim de bize nasip edecek biraz uzun oldu çiçeğim ama anlatasim geldi bu durumu sakin sen de anne olmayı sabırsızlıkla bekleyen diğer anne adaylarun da asla ümitsizliğe kapilmayiniz çünkü sizin umidinizin bittiği yerde her şey son bulur askolarim

Sen de yuva kurma içgüdüsü mü aktifleşti acaba

Doktor yumurta gelişimini ve çatlama sürecini gğzwl görmüş demekki eğer vaktinde de ilişki olursa tüksem ihtimaldir eğer bu ay olmazsa test vermekte fayda var zararı yok en azından

Ay maşaAllah sana ne kadar güçlü bir kadınsın iyi ki tanıyabildim sizleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…