2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah belirtilerin nelerdi
Amin canım, darısı isteyen herkesin başına. Gönülden dua ediyorum.

Açıkçası ben dün anladım akşam üstü. Dedim tamam şu an yerleşme ağrısı çekiyorum ve hamileyim. Hayatımda ilk kez yaşadığım bir acı hissettim sağ kasığıma doğru ve belime vuruyordu. İki tarafta da hep aynı noktada acı oldu. İçimi yırtıyolardı sanki. Akşam içimden bişiler akmaya başladı. Süt gibi beyaz sıvı. Ardından su gibi akıntım oldu. Ki bende hiç olmaz. O an daha çok hamile olduğumu anladım, dedim küçüğüm kesin yerleşmeye çalışıyor. Sonra yattık sabaha karsı 3-4-5 ağrıdan acıdan ölcem dedim herhalde. Bıçaklıyolar sanki hem kasığım hem belim. Sıktım dişimi. Sonra sızmışım. Sabah da dayanamadım gidip predictor test alıp yaptım aslında bu kadar erken testte çıkmasını beklemiyordum ama aşırı silik çıktı zaten. Daha çok minik, yeni tutunuyor belli ki.

Ayyyyy ne güzel. Benim de gögüslerim çok şişti ve acıyo ve uçlarının koyulaştığını hissediyorum. Kasık ve bel ağrım var aynı zamanda. Ama kendimi inandırmak istemiyorum. Hayal kırıklığı yaşamamak için. 19 u bat.

İnşallah vardır canım.

Benim göğüslerim hiç şiş değil. Uçlarında hassasiyet var sadece.

Canım 7 şubat üzerınden 5 gün geçmiş çok erken değilmi tarihtemi yanlişlık var
Evt bende şaşırdım ki ben erken gebelik testlerıne güvenmiyorum
İnşallah vardır ama burda yalancı çizgı cıkıp üzülen çok oldu

A Afratafrac her sabah normal kaset test ile koyulaşmayı takip et canım

Canım 7 şubat üzerınden 5 gün geçmiş çok erken değilmi tarihtemi yanlişlık var
Hayır canım tarih doğru. İnternetten baktığımda yerleşme normalde 6-8 gün arasında olur yazıyor ancak bu kişisen kişiye değişiklik gösterebiliyormuş. Bazı kişilerle çok geç yerleşme olabilirken bazılarında da erken olabiliyormuş bendeki gibi.

Ben hissediyorum, bence var. Hayatımda ilk kez hissettiğim yaşadığım bir his. Resmen ben buradayım diyor. Ama dediğin gibi umarım sıkıntı olmaz. Predictor ile sıkıntı yaşayan duymadım ben. Umarım güzel ilerler. Dediğin gibi şimdi bir sürü kaset test alıp yapacağım her gün takibini. Umarım vardır ve sağlıkla ilerler

Kızlar ovulasyon testi yapmadım ama adetlerim hep düzenlidir uygulama 3ü gösteriyordu yumurtlama 1 ve 3 ünü değerlendirdik sonrası zaten deprem evimizde değiliz.. çok bir belirti yok ama erken gebelik testinde çıkar mı acaba 17 Şubat bat … tutunacak bir şeye ihtiyacım var

Canım doktorlarda 1 gün ara ile deneyin diyor zaten. Tutmuş olma ihtimali yüksek. 5 güne kadar da rahim içinde yaşayabiliyor sperm. Erken gebelik tetsinde predictor yap eğer yapacaksan. Ama negatif çıkarsa da üzülme. Bazısında erken yerleşme bazısında geç yerleşme olabiliyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…