2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Sende gördün dimi çizgiyi sabah 5 dk çıktı aslında bide ağrım da yok sadece biraz iş yaptım evde bi bel ve kasık ağrısı yaşadım yattım geçti mesela daha da yok
Bende aslında buna benzer yaşadım. Adetten önceki gün ev süpürdüm falan o gün beyaz akıntıyla karışık lekelenme oldu. Adet olacağım sandım.Daha gelmedi. Testte de 2. Gün pozitif gördüm

Arkadaşlar merhaba benim de sat 21 Ocak bat 14 Şubat. Bizde bu ay ilk kez denedik. Adetime 8 gün kala falan kahverengi bir leke gibi birşey geldi benden çok azdı ama ilk kez öyle birşey oldu. Yerleşme kanaması mı diye netten baktım biraz benziyor tabi ama kendimi tabi çok umutlandırmak istemiyorum. Birde bel ağrısı ishal ve sürekli beyaz sarı arası akıntı sıkıntım var. Bugün de baş dönmesi yaşadım. Artık psikolojik olarak mı böyle hissediyorum bilmiyorum. Bende miyom var üç hafta önce gittiğim doktor 2 ay çocuk dene bakalım yoksa gerekirse ameliyat da yaparız demişti. Şimdi o yüzden tedirginim bakalım 2 gün kaldı adetime

Bence hamilelik yok gibi umarim tez vakitte nasip olur veya yaniliyorumdur

Test yapmadın mı

Kızlar günaydın. Gece o kadar zor bir gece geirdim ki anlatamam. Eşimi uyandırıp acile gidelim diyecektim o derece ağrım oldu. Ağrı -acı sağ kasığıma doğru ve belime vuruyor. Kasıkta da belimde de aynı noktada acı. Yeri asla değişmiyor. Uyutmadı, nası bir şeymiş bu böyle. Eğer hamilelik varsa ve bu yerleşme ağrısıysa şunu söylemeliyim. Asla yumurtlama ağrısıyla aynı şey değil. Bu çok aha şiddetlisi.

Doktor bir şey demedi mi canım

Bata kac kaldı

Gitmedim canın doktora. Bir süre sonra sızmışım. Sabah uyandığımda o acı yok olmuştu. Ama hala orada bişi var hissediyorum.
Ben güzel haberler bekliyorum inşallah senden canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…