2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Masallah Rabbim kucağiniza almayi nasip etsin poszitif testleri gorunce acayip seviniyorum umut oluyor dua edin bizlere de doggy posizyonunu burada çok duydum ve deneyerek farkettim ki normalde meninin birazi disari akarken bu pozisyonda akma durumu olmuyor, ama denedim neden olmadi demek yerine nasip ne zamansa o zaman olacaginin bilincine varmak gerekiyor guzel beta artislarinizi bekliyorum☺❤

Ya orada bir muallaktayım çünkü 1 Şubat tarihinde yaptığım ovulasyın testinde neredeyse eşit rengi yakalamıştım. İşte o yüzden kafamda deli sorular. Ya 1 Şubat ya 7 Şubat
1 subat bence kuzum belkıde ıkı kez yumurtladın bazen olabılıyor bılıyorsun ıkıncı ıhtımal bıraz bilime göre zor testlerın varsa atsana bakalım bakalım

Benimde 3 subatta pik gördüm bat 19 subat acaba test yapsam cikar mi
Yerleşme ağrısı oldu mu kuzucum? Bazısında geç yerleşebiliyormuş. Testte çıkması için yerleşmesi lazım. Ancak bende çıktı, sende de çıkabilir. Çıkmazsa da üzülmek yok. Geç yerleşiyor olabilir. Daha çok vakit var 19 una aslında.

Canım benim darısı hepinizin başına inşallah. Allahım en hayırlısını en hayırlı zamanda versin hepimize.

Evet doggy pozisyonunda bende de hiç akma olmadı. Diğer türlü hep akar.

Çok teşekkür ederim canım bugün eczane bulursam alıp yapacağım bilgilendiririm

Testi ilk idrar ile yapmasak da çıkar mı bende bugün test yapmaya karar verdim adetime 2 gün kaldı aslında bekleyeyim diyordum adette öğrenirim modum düşmesin diye ama nasılsa öğrencez

Sürekli hafif hafif kasık ağrım var birde ağız kuruluğu var sebepsizce su içtiğim halde bu da belirti oluyor demisti birisi

Testi ilk idrar ile yapmasak da çıkar mı bende bugün test yapmaya karar verdim adetime 2 gün kaldı aslında bekleyeyim diyordum adette öğrenirim modum düşmesin diye ama nasılsa öğrencez
Ben adete üç gün kala ve bir gün kala testler yapmıştım. Hiç biri de ilk idrar ile değildi. Yalnız üç gün önce yaptığım erken gebelik testinde ikinci çizgi silik çıkarken, normal gebelik testinde ikinci çizgi görememiştim.

Bu arada benim geç döllenme muhtemelen. Çünkü adete bir gün kala kan testi verdiğimde 56 beta değeri ile öğrendim. Gebelik gruplarında adete bir gün kala test yapanların beta değeri benden çok daha yüksek çıkıyordu.
Muayene gittiğimde de küçük olduğunu anladım. Çünkü benden bir hafta geride olup bebeği - kalp atışını duyanlar varken, bende bebek zor göründü. Mini minicikmiş. Kalp atışı henüz alınmadı. Bekliyorum bakalım.

Canım ovulasyon tetslerimi paylaştım aşağıda Papatyamaviss

Bence tam anlamıyla 7 sinde oldu gibi geliyor ama bilemiyorum. 8 inde de sabah pik devam ediyordu öğleden sonra silikleşti.

Eklentiler

• 1.png
    648,6 KB · Görüntüleme: 61
  • 2.png
    303,6 KB · Görüntüleme: 65
  • 3.png
    279,4 KB · Görüntüleme: 62
  • 4.png
    247,6 KB · Görüntüleme: 57
  • 5.png
    224,7 KB · Görüntüleme: 61
  • 6.png
    416,4 KB · Görüntüleme: 63
  • 7.png
    363,3 KB · Görüntüleme: 61
  • 8.png
    537,6 KB · Görüntüleme: 70
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…