2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Benim de öyleydi ya canım bir klomen denemem devamında kistlisi oldu. Bu ay femara idi . Doktora hiç gidesim yok ama aslında gidip kist var mı diye baktırmam lazım çok kararsızım
Zaten bir tarafm git doktora bi baktr diyor bir tarafmnda gidesi yok bakalm nasl bir yol izleyelim diyecek doktor

Zaten bir tarafm git doktora bi baktr diyor bir tarafmnda gidesi yok bakalm nasl bir yol izleyelim diyecek doktor
Aynı durumdayım işte çok kararsızım hiç isteğim de kalmadı zaten olmuyorsa olmuyor belki de böylesi hayırlısıdır diyorum sonra da çok istiyorum bir ay dahi kaçırmak istemiyorum diye diye aylar oldu zatem ne zormuş ya püfff

Şuan bizzat hislerimi tarif ettin :) birgun olmamasinda da vardr hayir diyorm birgun biraz daha çabalayım bütün tedavileri deneyeyim gene olmazsa nasip derm diyorm günüm günümü tutmuyor yani

Selam kizlar aramiza yeni hamisler katilmis hayirli olsun
Ben cok gerginim yogunum cok sık giremiyorum

Ooff kızlar bu bekleyiş ne zormuş Rabbim yıllarca bebek bekleyenlere sabır versin bebiş versin İnşaallah
Benim yumurtlama günlerinde akıntım 3 gün oldu sonra kesildi şuanlik biseyim yok devam mı etmesi gerekirdi bebiş oluşumu için ? Sadece sağ kasığm çok batıyor bata 9 gün kaldı

Kızlar hayırlı akşamlar sat 7 ocak 9 şubatta keseyi karından muayneyle gördük ama kese ultrasonda küçücük bi nokta sanki bu normalmi bileniniz varmı kan hcg testi istemedi

Kızlar kafam karıştı sabah test yaptım test böyle silik çıktı ama akşama doğru adet oldum gibi açık renk Kaygan bi şekilde peçeteye geliyor ama ne az ne çok şimdi testi böyle çıkıp kanaması olup hamile olanlar varmış var mı içinizde böyle bişey yaşayan adetim 3 gün geçmişti bugün test yaptım 3 4 gibide kanamam başladı

Eklentiler

• B67BF982-F003-43D5-82FF-34B7EAB66DE8.jpeg
    94,7 KB · Görüntüleme: 69
Kızlar hayırlı akşamlar sat 7 ocak 9 şubatta keseyi karından muayneyle gördük ama kese ultrasonda küçücük bi nokta sanki bu normalmi bileniniz varmı kan hcg testi istemedi
Hayırlı olsun canım sağlıkla devam etsin inşallah bence normaldir sanki okuduklarıma göre zaten çok yeni noktadan büyük olmamalı ama gebelik yaşayanlar daha iyi yorumlar tabi

Kızlar bel ağrısı var mı sizde de benim adetim son 3 gün kaldı normalde ama iğneye göre 17 Şubat oluyor.bugun felaket bir bel ağrısı çekiyorum
Ben de 10.günü falan üç gün bel ağrısı yaşadım adet olacakmış gibi ilk defa belirti diye şüphelendim ama fos çıktı seninki gebeliğedir inşallah canım

Öyle bir arkadaş bir önceki grupta oldu canım ama bikaç gün test yaoarak sabahları belirleyebilirsin ancak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…