2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar bilmediğim için sorucam. Çoğu yerde 4+5 ya da 5+2 falan yazmış kadınlar. Bu ne demek ben anlamadım? 4+5 demek 9 günlük mü demek?

Çok acı. Günlerdir psikolojim alt üst oldu. Biz de bir yakınımızı kaybettik. Hatay yerle bir oldu. Türkiye min başı sağ olsun. Türkiye’min Allah yardımcısı olsun. Allah hepimize sabır versin. O enkaz altından çıkan bebeler çocuklar mucizelerin artması için neler vermezdim

Eşim şehir dışından geldi, dedim pik devam ediyor. Sağolsun yorgun argın değerlendirdik bugünü de. Ancak değerlendirmeden önce ovulasyon testi yaptım çatlamış yumurtam Artık biz elimizden geleni yaptık, gerisi allah'a kalıyor. HAyırlısı neyse herkese onu versin yüce rabbim.

Ancak bana yeni bir rahim nakli gerekebilir bu değerlendirmeler sonrasında. Eşime de dedim tuttu tutmadı beni ilgilendirmiyo 1 ay sonra görüşürüz

Bu ay olur diye çok ümitliydim ama adet ağrıları başlayınca bitti demiştim. Gerçekten de bu ay olmadı. Leke geldi beyaz akıntıyla birlikte. Neyse nasipte yokmuş onu anladım. Allah isteyen herkese versin ❤

Annesini bırakmaz ki ahbe gülüm şansımız iyi değilmiş sen git diyen bir kocam var kaderime tüküreyim
Bu adamdan tekrar çocuk yapacağına emin misin? Kendine biraz değer ver artık canım. Bu hayat senin ve sen çok kıymetlisin.kimse sana böyle davranamaz bunu yaşatamaz

Kızlar günaydın ben bu sabah test yaptım iki gün önce yaptığım bebe time markası ile yaptım ama iki gün önceden silik çıktı sonra aynı marka ve aynı idrarla bir tane daha yaptım o daha da silik çıktı şimdi çok telaşlandım bişey mi oluyor acaba ateşim de hep 36.8° çıkardı bugün 36.7° çıktı ilk foto 2. Gün öncesi yani salı sabahı 2. Foto bugün sabah alttaki ilk önce yaptığım üstteki 2. Sonra Yaptığım

Eklentiler

• 78999B80-D7C2-4E03-9847-E4A68CBF56B3.jpeg
    219,7 KB · Görüntüleme: 58
  • 19E80937-6FB0-4F75-98CA-6C0839B7E395.jpeg
    65,5 KB · Görüntüleme: 53
  • 26F0EEE2-C82A-41B7-92F4-283CBF07E5D0.jpeg
    66 KB · Görüntüleme: 68
Kuzum sakin ol endişe yapma. İçin rahat etsin diye git bir kan ver ve durumu öğren. Bir şey yoktur inşallah

Günaydın.
Ateşe takılmamalısın, ateş sadece gebeliğe bağlı değişmez, pekçok parametre var. Zaten iki değer aynı sayılır.

Test için şunu söyleyebilirim,
Üst üste koyduğun testleri kıyaslamak şuan için pek doğru olmayabilir. Çünkü biri iki gün bekledi ve beklemekten daha da koyulaştı, diğeri şuan yapıldı.
Tek başına koyduğun fotoğraf sanırım iki gün öncesinin. Aynı testin o günkü ve bugünkü fotoğrafına bakınca beklemekten koyulaşmış gibi duruyor.
Allah korusun aksi ihtimaller de tabi ki var ama hemen karamsar olmayalım
Hiç kan vermiş miydin ? Direkt kan vermeni öneriyorum. Öncesinde verdiysen kıyaslama yapabilirsin. Eğer öncesinde vermediysen, bugünden itibaren takip etmeye başla beta seviyesini.

Umarım bir sorun yoktur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…