2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kuzum sakin ol endişe yapma. İçin rahat etsin diye git bir kan ver ve durumu öğren. Bir şey yoktur inşallah 🙏🏻
Günaydın.
Ateşe takılmamalısın, ateş sadece gebeliğe bağlı değişmez, pekçok parametre var. Zaten iki değer aynı sayılır.

Test için şunu söyleyebilirim,
Üst üste koyduğun testleri kıyaslamak şuan için pek doğru olmayabilir. Çünkü biri iki gün bekledi ve beklemekten daha da koyulaştı, diğeri şuan yapıldı.
Tek başına koyduğun fotoğraf sanırım iki gün öncesinin. Aynı testin o günkü ve bugünkü fotoğrafına bakınca beklemekten koyulaşmış gibi duruyor.
Allah korusun aksi ihtimaller de tabi ki var ama hemen karamsar olmayalım 🙏
Hiç kan vermiş miydin ? Direkt kan vermeni öneriyorum. Öncesinde verdiysen kıyaslama yapabilirsin. Eğer öncesinde vermediysen, bugünden itibaren takip etmeye başla beta seviyesini.

Umarım bir sorun yoktur. 🤲🤲
Evet tek koyduğum fotoğraf 2 gün öncesinin ama onuda yeni çekmiştim yani bekleyip kuruyan bir test değil kurumadan çektim ikili testlerinde altındakini ilk yaptım kan bugün 14 gibi vereceğim salı 15 te vermiştim ama içim hiç rahat değil kızlar😞

Kuzum iyiyiz çok şükür bugün Ankara'ya kayınvalidemlere geldim. Su yok elk yok yiyecek WC herşey sorun. Soğuk hava zaten ağrılarım arttı ve uzanmam lazimdi bir yatacak yer dahi yoktu arabada yaşıyorduk. Benzin bile almak sorun bölgede. Allah'ım kimseye yaşatmasın çok zor. Bebek iyi çok şükür bugün fetal DNA testi için kan verdim. Kadın doğum Dr 10 gün rapor verdi. İşe bir süre dönme psikolojin de çok kötü anladığım kadarıyla dedi. Öyle bende durumlar. Hâlâ geceleri uyuyamıyorum kalkıp ağlıyorum 😔
cok gecmıs olsun kuzum benım en ıyısını yapmıssın guzelce dınlen kendını toparla :dua:

sevayd sevayd canım ben de adet oldum malesef😔 bu ay da tutmadı ne yapsam acaba bir doktora mı gitsem ben de bir sorun mu var acaba

canım çok üzüldüm durumunuza allah yardımcınız olsun eşin annesinin bu tavrını görmüyormu anlamıyorum hala neyini savunuyor bu zor durumda bile size kucak acmıyorsa ne yapacan öyle aileyi
Annesini bırakmaz ki ahbe gülüm şansımız iyi değilmiş sen git diyen bir kocam var kaderime tüküreyim😓😓

Kızlar günaydın ben bu sabah test yaptım iki gün önce yaptığım bebe time markası ile yaptım ama iki gün önceden silik çıktı sonra aynı marka ve aynı idrarla bir tane daha yaptım o daha da silik çıktı şimdi çok telaşlandım bişey mi oluyor acaba ateşim de hep 36.8° çıkardı bugün 36.7° çıktı ilk foto 2. Gün öncesi yani salı sabahı 2. Foto bugün sabah alttaki ilk önce yaptığım üstteki 2. Sonra Yaptığım 😞
canım bence kan verip anca o şekilde kıyaslama yapabilirsin hemen karamsarlığa kapılma

canım bence kan verip anca o şekilde kıyaslama yapabilirsin hemen karamsarlığa kapılma
Şöyle yakınlaştırıp çektim sanki çokta kötü değil gibi canım baksana kanda vercem 14 de

Eklentiler

• 5E1338B7-9AF9-475A-BCAA-A97273E67F9B.jpeg
    5E1338B7-9AF9-475A-BCAA-A97273E67F9B.jpeg
    103,9 KB · Görüntüleme: 59
  • F9B363F2-378A-4FBF-AB33-728DC6898759.jpeg
    F9B363F2-378A-4FBF-AB33-728DC6898759.jpeg
    115 KB · Görüntüleme: 56
Şöyle yakınlaştırıp çektim sanki çokta kötü değil gibi canım baksana kanda vercem 14 de
bariz bi sılikleşme yok bence tükettiğin sıvı tuttugun idrarla ilgili olabilir stres yapma kan ver bakalım ona göre anlaşılır bebişin senledir inşaallah

X