2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Annesini bırakmaz ki ahbe gülüm şansımız iyi değilmiş sen git diyen bir kocam var kaderime tüküreyim😓😓
Ah canım benim ikinci evliliğim ilk evliliğimde benim eski eşimde öyleydi annesi sanki karısıydı çok kez konuştum baktım olmuyor annesini tutup beni atıyor bende ayrıldım

Annesini bırakmaz ki ahbe gülüm şansımız iyi değilmiş sen git diyen bir kocam var kaderime tüküreyim😓😓
Kız o nasıl adam? Anası eve almıyor hala nası anacı olabilir? Kaynanandaki nasıl bir vicdansızlık? Ben yabancıyım evim yakın olsa ben ağırlarım sizi o nasıl kabul etmez? Bu nasıl bir vicdan ya? Allah sorsun hesabını.

Dünden. Beri çok canım sıkıldı bugün iyice komşumuzun kızı Ankara’da yaşıyordu hataya taşınmış ve ne yazık çocuklarıyla beraber enkaz altında annesi çok kötü durumda şuan mucize olurmu bilmiyorum ama yardım çok geç gitmiş iş makineler 1 gün sonra gitmiş en alt katta oturuyormuş henüz ulaşamamışlar sanırım Allahım herkese güç kuvvet versin tansiyonum çıktı tv açmıyoruz inanın

Dünden. Beri çok canım sıkıldı bugün iyice komşumuzun kızı Ankara’da yaşıyordu hataya taşınmış ve ne yazık çocuklarıyla beraber enkaz altında annesi çok kötü durumda şuan mucize olurmu bilmiyorum ama yardım çok geç gitmiş iş makineler 1 gün sonra gitmiş en alt katta oturuyormuş henüz ulaşamamışlar sanırım Allahım herkese güç kuvvet versin tansiyonum çıktı tv açmıyoruz inanın
Allah herkesin yardımcısı olsun 😔 hepimizin aklı orada, hiçbir şeye odaklanamiyoruz. İnsanlar soğukta dışarıda, kurtulmayı bekleyen çok kişi var😔

Sirius2023 Sirius2023 un iskenderunda oldugunu unutmuştum.
Nasılsın dıye mesaj attım öylesine..
Sabah 5te mesaj atmış
Burası yerle bir oldu, Toparlanmaya çalışıyoruz yazmış
Başkada mesaj atmadı daha
Kuzum iyiyiz çok şükür bugün Ankara'ya kayınvalidemlere geldim. Su yok elk yok yiyecek WC herşey sorun. Soğuk hava zaten ağrılarım arttı ve uzanmam lazimdi bir yatacak yer dahi yoktu arabada yaşıyorduk. Benzin bile almak sorun bölgede. Allah'ım kimseye yaşatmasın çok zor. Bebek iyi çok şükür bugün fetal DNA testi için kan verdim. Kadın doğum Dr 10 gün rapor verdi. İşe bir süre dönme psikolojin de çok kötü anladığım kadarıyla dedi. Öyle bende durumlar. Hâlâ geceleri uyuyamıyorum kalkıp ağlıyorum 😔

21 Ocak yumurtlama günümdü en son ilişki . Ondan sonra hemen betam yükseldi bu hesaba göre 18 gün geçti ama 4+5 gösteriyor uygulamalar . 22 şubatta gideceğim
Canim en son adet tarihinin ilk gununu baz aliyolar ilk etapda sonra ultrasonda falan cikiyo gercek tarih
Benimde 21 ocakda yumurtlama gunumdu ozaman biz seninle ayniyiz :) 7 subat baz aliyorum

X