2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Canim en son adet tarihinin ilk gununu baz aliyolar ilk etapda sonra ultrasonda falan cikiyo gercek tarih
Benimde 21 ocakda yumurtlama gunumdu ozaman biz seninle ayniyiz :) 7 subat baz aliyorum
Yaaa o zaman boş süreci birlikte geçireceğiz :) İnşallah sağlıkla alırız kucaklarımıza

Eklentiler

• CF15EB2D-A899-405E-BB65-5B2BDCF5177A.jpeg
    59,3 KB · Görüntüleme: 54
  • 40B2F083-DA7C-402E-98A5-228EBC6DF4E9.jpeg
    119 KB · Görüntüleme: 55
Kızlar ben hala adet olmadım bugün 4. Günüm gecikmede yumurtlama zamanı bilmıyorum 15. Günlerde eğer tutsaydı dün yaptıgım testte çıkardı, adete 3. Gün kala ilişki olmuştu ozamn da tutarmı acaba

Öyle olmuşsa bile bir haftaya anca çıkar döngün uzuyorsa eğer arada bir olabilir o zaman

Kızlar maalesef iyi haberle gelemedim... 5+4üm ama betam sağlıklı artmıyor kese bile görünmedi 1000lere gelemedi doktor kese de görmedi rahim içi kalın dış gebelik olmayabilir ama sağlıksız gebelik kürtaj dedi ilaçla mı kürtajla mı düşürtmeliyim yardım edin lütfen acil karar lazım ptesi iş başı yapmadan... siz ne yaptınız başına gelen var mı, benim ilk gebeliğimdi kürtaj sakıncalı olur mu rahiö düzenini etkiler mi hamileliği zorlaştırır mı kafamda çok soru var

Kızlar ben test yaptım ilk böyle çıktı sanki biseyler var ikincini yaptim sonra hiç bir iz çıkmadı görünmüyor neden acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…