2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ben 1 Şubat'ta yumurta çatlatma iğnesi vurundum ve şuan beyaz mukus gibi bı akıntı geldi çatlatma iğnesi den hemen sonra yumurtlama olmuyor mu benim şuan mi yumurtlamam oluyor yoksa

Kızlar ben bugün pik gördüm dün akşam degerlendirmistik bugün boş biraksam mi yoksa değerlendirelim mi bir dolu bir bos
Yarında buyuk ıhtımal pik görürsün
Bnce yarın değerlendir

Dün değerlendirmişsin
Bugun de değerlendırirsen,
Yarında pik görürsen yarında değerlendireyim diceksın
Öbürgun çatladı değerlendirirsen derken 4 gün üstüste olacak
Gün aşırı devam et

Çok saçma ya( Sen kendi imkanlarınla takip etçen canım o zaman testle dimi Allah emanet edip

Bende öyle düşündüm kuzum da dün öğlen yaptım pik degikdi ama olacak gibi idi bugün öğlen yaptım pik idi akşam üzeri tekrar yaptım ikinci çizgi silinmeye başlamış normal de iki gün sürerdi dün akşam pik olmuş olabilir diye düşünüyorum bu kadar çabuk catlamazdi yoksa akşam ki teste göre çatlamış gozukuyir değerlendiricem artık nasip

Kızlar bişey sorucam ben iğnenin 12 13 test yaptım silik çıktı paylaşmıştım hatta bugün 15 gün 2 tane sabah erken gebelik yaptım negatif çıktı burdan pozitife döner mi kan versem mi yoksa negatif midir

Belirtisiz çok kişi okuyorum hiç belli olmaz :) ben de senin gibiyim kendimi çok umutlandırıp hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum, ama merakima da yenik düşüyorum, amin inşallah

Cnm testte silik çizgıyi görmeden boşuna kan verme bnce
15. Gun çıkmadıysa bide 16. Gun yaparsın emin olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…