2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

iyiz bıtanemde çok korktuk öyle şangır şangır uykudan uyanmak çok etkıledı.bıde sureklı devam ettı olup bıtmedı o korkuttu.aılelerımız fln hep ıkı saat dısarda bekledık herkes cok korkmus. sevayd sevayd dedıgın gıbı gercekten özellikle TR de canın bır kymetı yok,heran ölebılecegımıze gore yasamamız lazım.bı dogal afet gelıp herseyı degıstırıyor.Oysakı devlet tum yatırımını evlerı guclendırmeye verse japony gıbı raylı sıstem yapsa,ülkemız deprem kusagı.ama malesef :KK43:
Aynen öyle canım ve sabahtan beri videoları izliyorum maalesefki yıkılan bnaların çoğu altı dükkan banka tarzı şeyler olanlar altları dükkan yapmak için kolon kesiyorlar dayanıksızlaşıyor haliyle yarısından çoğu öyle. Yazık bu kadar ucuz olmamalı canımız, emniyetimiz. Üstelik daha gerçek sayılar da değildir daha çok çıkacak ölü sayısı :KK43:(

iyiz bıtanemde çok korktuk öyle şangır şangır uykudan uyanmak çok etkıledı.bıde sureklı devam ettı olup bıtmedı o korkuttu.aılelerımız fln hep ıkı saat dısarda bekledık herkes cok korkmus. sevayd sevayd dedıgın gıbı gercekten özellikle TR de canın bır kymetı yok,heran ölebılecegımıze gore yasamamız lazım.bı dogal afet gelıp herseyı degıstırıyor.Oysakı devlet tum yatırımını evlerı guclendırmeye verse japony gıbı raylı sıstem yapsa,ülkemız deprem kusagı.ama malesef :KK43:
cok haklısın kuzum gercekten oyle :KK43:

ovitrellenin 6. günü test yaptım negatif çıkmıştı ama 15-20 dakika sonra çıktı canlar ikinci çizgi.şimdi onu referans alarak azalmasını takip edeceğim dimi.sonra geri koyulaşmaya başlarsa tamamdır :)

bu arada iki gündür çok akıntım var,yumurta gibi değil bi beyaz krem gibi oldu sonrakiler de su gibi ama sürekli ıslak çamaşırım iki gündür.geç yumurtlamadan umutluyum inşallah.ilaç işe yaramazsa oluruna bırakacağım yıprandım.

bende melısamm gram gozumu kırpmadım sabaha kadar gozum avızede tum ısıklar acık haberlerı ızledım.çok korkunctu gercekten Allahım bıdaha yasatmasın.tam gectı dedım sonra bıdaha basladı.Allahım göçük altında yardım bekleyenlere yardım etsın agladım hep nolur sesımızı duysun kurtulsun onlar kımseler acı cekmesın :KK43:
İçim yandı içim. Bizim bir akrabanın 10 yaşındaki kızını kaybettik malesef 😔 kocası da yaralıymış dualarınızı bekliyoruz

Adetliyken gidiyorsun eski testlerine bakıyor rahim filmi çekilmediyse çekilmeli mutlaka..testlerin çok eskiyse belki yeniden istedi doktor..muayine ediyor eğer bir sorun yoksa o zaman ya ilaçla ve ya iğneyle yumurtalar büyütülüyor ara sıra çağırıyor takip için 1 hafta öyle devam ediyor..güzel yumoşlar oluyorsa çatlatma iğnesi için sana saat veriyor mesela akşam saat 11 vurduracaksın 36 saat sonrada aşılama oluyor
Teşekkür ederim, bizim herseyimiz yeni yapildi normal cikti hersey

X