2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Hatay’da yaşayan akrabaların evleri çok hasar almış 😔 doğru düzgün haberde yok.rabbim yardımcımız olsun.biz girdik eve artık yapacak bir şey yok.dışarısı kar kış ev tehlikeli. Dua ediyoruz bol bol. Yardım kuruluşlarına yada tanıdıklarla maddi olarakta destek çıkmak çok önemli. Şu anda her şeye ihtiyaç var. Elimizden gelenin fazlasını yapalım İnşAllah 🤲🏻
Evet görümcem orda hamile üzerine 6 kapaklı dolap düşmüş taşlar düşmüş zor cıkmıslar evden canım cok sıkıldı Allah yardımcımız olsun🤲

Kızlar benımde deprem bolgesınde arkadaslarım var cok korktum cok sukur ıyıler , sızlerde ıyısınız umarım cok uzgunum cok gecmıs olsun @Mervenur277 hayatım ilk senı gordum ıyısınız ınsallah melisaa93 melisaa93 sende yakınsın sanırım ıyımısınız çok gecmıs olsun
Çok sağol canım biz iyiyiz de işte haber almaya çalıştığımız çok insan var 😔 dua ediyoruz bol bol. Hala sarsıntılar devam ediyor daha hafif şekilde. Mutfaktan öyle sesler geliyordu ki yıkılıyor galiba dedim çıkarken ama bir şey olmamış çok şükür

Çok sağol canım biz iyiyiz de işte haber almaya çalıştığımız çok insan var 😔 dua ediyoruz bol bol. Hala sarsıntılar devam ediyor daha hafif şekilde. Mutfaktan öyle sesler geliyordu ki yıkılıyor galiba dedim çıkarken ama bir şey olmamış çok şükür
Çok geçmiş olsun😞

İnsanlar göçük altından mesaj yazmış ailemle göçük altındayız deyip adereslerini paylaşmış herkes içim parçalandı ya :KK43:(( telefonları mesajla kullanın diye afad sürekli uyarı veriyormuş arama yapmayın diye şebekelerden ötürü herhalde
evet afaddan sürekli mesaj geliyor lütfen hayati öne taşımadıkça bugün telefon görüşmelerimizi sınırlandıralım.

Kızlar afad uygulamasını herkes telefonuna indirsin konum bilgilerini açsın Allah korusun böyle durumlarda şarjınız bitse bile konumunuz silinmiyor her türlü tedbiri alalım bir de yaşam üçgeni konusuna hakim olalım hale devam ediyor sanırım depremler ben yurtdışındayım ablam Maraş’ta şuan gurbeti sonuna kadar yaşıyorum elhamdulillah iyiler Rabbim en az kayıpla atlatmayı nasip etsin

Cok etkılendım gercekten kuuzm sabahtan berı vıdeolara bakıyorum ızlıyorum gozlerım yaşlı yuregımde bır tas sankı Rabbım yardımcısı olsun herkesın kuzum

Cok etkılendım gercekten kuuzm sabahtan berı vıdeolara bakıyorum ızlıyorum gozlerım yaşlı yuregımde bır tas sankı Rabbım yardımcısı olsun herkesın kuzum
Kayseri’de bir kayıp yaşanmamış çok şükür ama diğer illeri düşünemiyorum 😔 yani bu sarsıntıdan daha fazlasını aklım almıyor evde düzgün yürüyemiyorduk bile.eşim yanımda kardeşim diğer odada ona sesleniyorum dışarı çık dışarı çık diye. Rabbim bir daha yaşatmasın İnşAllah. Gözüm sürekli avize de.tuvalete gitmeye bile korkuyorum

Sendemi deprem bolgesındesın canım nasıl durumdasınız ıyımısınız
deprem bölgesı dıye bısey kalmadı malesef oyle buyuk ve yeryuzune yakın ve uzun bır deprem oldukı nerdeyse tr nın yarısı çok büyük yasadı depremı.ben aksaraydaym herkes sokaklardaydı butun kapılar şak şak dolaplar açıldı esyalardan çatır cutur sesler geldı ve cok korkunctu burası bıle sankı 6.5 sıddetınde gıbı sallandı :KK43: çok buyuk bır alan etkılendı hatta Surıyede bıle olenler var.Allahım yardımcısı olsun oradakılerın dua edelım onlar ıcın bol bol.çok üzücü bir gün :KK43: zaten yabancı kaynaklar 7.8 dıyor burda 7.4 dıyorlar

Kayseri’de bir kayıp yaşanmamış çok şükür ama diğer illeri düşünemiyorum 😔 yani bu sarsıntıdan daha fazlasını aklım almıyor evde düzgün yürüyemiyorduk bile.eşim yanımda kardeşim diğer odada ona sesleniyorum dışarı çık dışarı çık diye. Rabbim bir daha yaşatmasın İnşAllah. Gözüm sürekli avize de.tuvalete gitmeye bile korkuyorum
bende melısamm gram gozumu kırpmadım sabaha kadar gozum avızede tum ısıklar acık haberlerı ızledım.çok korkunctu gercekten Allahım bıdaha yasatmasın.tam gectı dedım sonra bıdaha basladı.Allahım göçük altında yardım bekleyenlere yardım etsın agladım hep nolur sesımızı duysun kurtulsun onlar kımseler acı cekmesın :KK43:

bende melısamm gram gozumu kırpmadım sabaha kadar gozum avızede tum ısıklar acık haberlerı ızledım.çok korkunctu gercekten Allahım bıdaha yasatmasın.tam gectı dedım sonra bıdaha basladı.Allahım göçük altında yardım bekleyenlere yardım etsın agladım hep nolur sesımızı duysun kurtulsun onlar kımseler acı cekmesın :KK43:
Amin 😞🤲 Allah yardımcıları olsun

:KK43:(( bir anlık bir dakikalık bile değil hayatımız onca plan onca hayal onca dertler bir çırpıda bitiyor.sadece yaşamak oluyor .Ananemin lafı hep gelir aklıma Allah ölümün de hayırlsını versin.Allah bizi kendini unutturacak kadar hayata bağlandırtmasın kalbimizden imanı eksik etmesin hakkımızda ölüm ya da yaşam neyse hayırlısını versin inşallah.

deprem bölgesı dıye bısey kalmadı malesef oyle buyuk ve yeryuzune yakın ve uzun bır deprem oldukı nerdeyse tr nın yarısı çok büyük yasadı depremı.ben aksaraydaym herkes sokaklardaydı butun kapılar şak şak dolaplar açıldı esyalardan çatır cutur sesler geldı ve cok korkunctu burası bıle sankı 6.5 sıddetınde gıbı sallandı :KK43: çok buyuk bır alan etkılendı hatta Surıyede bıle olenler var.Allahım yardımcısı olsun oradakılerın dua edelım onlar ıcın bol bol.çok üzücü bir gün :KK43: zaten yabancı kaynaklar 7.8 dıyor burda 7.4 dıyorlar
Evet kuzum malesef 10 il cıvarı etkılenmıs surıyeyıde az once gordum yıkımlar ve kayıplar varmıs sızler nasılsınız 😢

Cok sukur ama ınsan cok etkılenıyor yasamak cok daha acı korkutucu ıyısınız sukur kı , Rabbım diğer ıllerımdekı ınsanlarımıza da yardım etsın 🙏🏼

Evet kuzum malesef 10 il cıvarı etkılenmıs surıyeyıde az once gordum yıkımlar ve kayıplar varmıs sızler nasılsınız 😢
iyiz bıtanemde çok korktuk öyle şangır şangır uykudan uyanmak çok etkıledı.bıde sureklı devam ettı olup bıtmedı o korkuttu.aılelerımız fln hep ıkı saat dısarda bekledık herkes cok korkmus. sevayd sevayd dedıgın gıbı gercekten özellikle TR de canın bır kymetı yok,heran ölebılecegımıze gore yasamamız lazım.bı dogal afet gelıp herseyı degıstırıyor.Oysakı devlet tum yatırımını evlerı guclendırmeye verse japony gıbı raylı sıstem yapsa,ülkemız deprem kusagı.ama malesef :KK43:

X