2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Yumurta sayısı fazla oldugu için vermemiş olabilr benim doktorum 2 yumurta üstüne vuramm dedi
ama ben kendim alıp vurdum akıllı ben
Yine böyle şiddetli olma ihtimali var mı yani?
aynı şiddette olmasa da yıkılma ihtimali yüksek çünkü yapılar enerji yükleniyor ve o enerjiyi atması demek yıkılması demek.ufak bi deprem bile yıkabilir zedelenen binayı.çok fazla ağır hasarlı bina var aldığım bilgilere göre

Eve yeni döndük deprem olduğundan beri dışarıdayız 😔 bütün Kayseri dışarıda trafik fena petrollerde uzun kuyruklar var hava çok soğuk kar yağışlı 😔
Biz dört buçukta çıktık dokuza geliyordu saat geldik eve artçı depremleri bile siddetliydi rabbim bir daha yaşatmasın 🙏🏻

Bende adanadayım canım çok şiddetli oldu 4.30 dan beri sokaktayız yagmur yagıyor çok kötüydü çok korktuk allahım birdaha göstermesin yıkılan yerler var trafik tıkandı kahramanmaraş antep osmaniye adana en çok sallanan yerler
Evet kuzucum bizde saat dokuza kadar disaridaydik bizim binlara bir şey olmadı şükür rabbim evi yikilanlarin yardımcısı olsun bu karda kışta çok zor çok korktuk ben uykudan uyandım şok olmuştum yatağın içinde oturdum bekledim resmen olucem dedim çok kötüydü durduğu an nasıl giyindim bilmiyorum dışarıya attık kendimizi rabbim bir daha yaşatmasın sizin orada durumlar nasıl şu an sen nasilsin

Kızlar benımde deprem bolgesınde arkadaslarım var cok korktum cok sukur ıyıler , sızlerde ıyısınız umarım cok uzgunum cok gecmıs olsun Mervenur277 Mervenur277 hayatım ilk senı gordum ıyısınız ınsallah @melisaa93 sende yakınsın sanırım ıyımısınız çok gecmıs olsun
Şu an iyiyim kuzucum çok şükür ben artcilardan bile korkuyorum şu an bizim evde bir hasar görünmüyor bir bardak bile yerinden oynamamış ama insan yine de tedirgin

X