2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Allahım korusun herkese gecmıs olsun.çok büyük ve uzun ve çook korkutucu bır depremdi.Herkes ıyıdır umarım Allahım cok üzüldüm 😔😔burası bıle boyle buyuk sallandıysa orayı dusunemıyorum :KK43: çok korktum ama Allahım korusun tüm ülkemızı
Bende çok korktum Kayseri’den böyle hissettik merkez illeri düşünemiyorum .Rabbim zorda olanların yardımcısı olsun 🤲🏻 İnşAllah hepiniz iyisinizdir

Ben antepteyim hayatım boyunca böyle bir şey yaşamadım evden nasıl çıktım bilmiyorum şu an herkes dışarıda bekliyoruz Allah'ım bir daha kimseye yaşatmasın
Bende adanadayım canım çok şiddetli oldu 4.30 dan beri sokaktayız yagmur yagıyor çok kötüydü çok korktuk allahım birdaha göstermesin yıkılan yerler var trafik tıkandı kahramanmaraş antep osmaniye adana en çok sallanan yerler

Bazılarında erken gidiyor etkisi ,erken gebelik testi de yapmadıysan eğer olabilir

Demek ki sizin vücudunuzdan hemen atılmış
15-20 dakika sonra çıktı canlar ikinci çizgi.şimdi onu referans alarak azalmasını takip edeceğim dimi.sonra geri koyulaşmaya başlarsa tamamdır :)

bu arada iki gündür çok akıntım var,yumurta gibi değil bi beyaz krem gibi oldu sonrakiler de su gibi ama sürekli ıslak çamaşırım iki gündür.geç yumurtlamadan umutluyum inşallah.ilaç işe yaramazsa oluruna bırakacağım yıprandım

Hatay’da yaşayan akrabaların evleri çok hasar almış 😔 doğru düzgün haberde yok.rabbim yardımcımız olsun.biz girdik eve artık yapacak bir şey yok.dışarısı kar kış ev tehlikeli. Dua ediyoruz bol bol. Yardım kuruluşlarına yada tanıdıklarla maddi olarakta destek çıkmak çok önemli. Şu anda her şeye ihtiyaç var. Elimizden gelenin fazlasını yapalım İnşAllah 🤲🏻

X