2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kizlar bisey sorcam simdi benim bata daha 1 hafta 10 gun var gibi.. bu aydan da pek umudum yok sanki.. o yuzden subati pas gecip diyete baslamak istiyorum. Kiraz sapi cayi chia tohumu keten tohumu cubuk tarcin vs klasik diyet listesi yiyeceklerinin olumsuz bir etkisi olur mu sizce? Bilgisi olan var mi? Tam da emin olamiyorum bata cok oldugu icin testin de anlami yok. Varsa bisey olumsuz etkilenir mi die aklıma da gelmiyir degil. Spor falan da yapacagim moda girdim sanki
Kiraz sapı çayı içme canım, ödem atıcı şeylerden uzak dur, onun dışında diyet yapabilirsin bebişi öğrenene kadar

Benimde bat 5 mart, totemim totem olsun muuuu, pilavdan dönenin kaşığı kırılsın mııııı😅😅😅 ikiz doğurmayan avrat tek doğursun 🤲🤲hangi gün test yapıyoruz bacımmm :KK70:
Benim 27 Şubat aşkım 😂😂 olsun aşkım totemimiz totem olsun kız enerjisini sevdiğim 😘

Hanımlar sormak istediğim bi konu var eşimizle ilişkiye girdiğimizde burada olduğum kadarıyla yarım saat kadar ayaklarımız yukarda kalıcak şekilde beklememiz gerektiğini söylenmiş ben bu şekilde yapıyorum ama kalkınca spermler geri akıp çıkıyor bu normal mi bi sorun olmaz değil mi çok açık sordum ama kusura bakmayın öğrenmek istiyorum da

Hanımlar sormak istediğim bi konu var eşimizle ilişkiye girdiğimizde burada olduğum kadarıyla yarım saat kadar ayaklarımız yukarda kalıcak şekilde beklememiz gerektiğini söylenmiş ben bu şekilde yapıyorum ama kalkınca spermler geri akıp çıkıyor bu normal mi bi sorun olmaz değil mi çok açık sordum ama kusura bakmayın öğrenmek istiyorum da
Çok normal o akan meni oluyor.Sperm meninin içinde bulunur yani biz akan şeyi sperm sanıyoruz ama değil

Allahım korusun herkese gecmıs olsun.çok büyük ve uzun ve çook korkutucu bır depremdi.Herkes ıyıdır umarım Allahım cok üzüldüm 😔😔burası bıle boyle buyuk sallandıysa orayı dusunemıyorum :KK43: çok korktum ama Allahım korusun tüm ülkemızı
Erzincandayim gece gece duş alaşım tuttu dustan nasıl ciktigimi bilmiyorum hâla elim ayağım titiyor çok kötü sallandık cokk

Allahım korusun herkese gecmıs olsun.çok büyük ve uzun ve çook korkutucu bır depremdi.Herkes ıyıdır umarım Allahım cok üzüldüm 😔😔burası bıle boyle buyuk sallandıysa orayı dusunemıyorum :KK43: çok korktum ama Allahım korusun tüm ülkemızı
Kayserideyim, bağa gidiyoruz ve herkes dışarıda. Allahım hepimizi korusun, ilk defa böyle bir şey yaşadım :KK43:

X