2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Arkadaşlar merhaba benim bugün iğne vurulalı 9. Günüm dayanamayıp kan testi verdim adetime 9 gün var bugün akşam 5 gibi verdim sonucum 13,4 çıktı nasıl sizce iğne etkisi olabilir mi acaba
Daha öncesinde hiç test yapmış mıydın Her sabah testlerde koyulaşmayi takip etmen lazım canım iğne etkisi de olabilir

Canım benim de ovulasyon beklediğim gün koyulasti ama pik değildi sadece diğer günlere oranla koyuydu ve c çizgisinden daha koyu değildi. En son bıraktım artık bu ay yumurtlamicam diye sonra belirti olunca test yaptım daha da koyu gördüm. 5 ocakti sat ben 30'unda gorebildim piki. 1i akşamuzeri de çatladi. Bu hesaplama göre döngüm 40 gün falan oldu sanırım ilk defa. Stresten geç yumurtluyor olabilirsin belirti görürsen direkt teste devam et bence. Normalde yarın adet olacaktım ama 15e kadar gitti benim bat

Vardır bir bildiği doktorun sanki konuşmuştuk bunu dimi hemen adetten sonra başla demişti ,çatlaman erken olursa 28 e kalmadan görürsün sonucu zaten canım .inşallah
Evet konuşmuştuk canım ona kalsa gün aşırı gir diyor adamıda soguttuk ilişkiden ya inşallah hep beraber görürüz canim benim

Benimkide öle canim işte ya uzun olunca süre ilerlemiyor valla bunaliyorum baya açıkçası bizimki de zıt diyorki senin ne zaman yumurtlayacagin belli olmaz
Evet bnım gittıgım doktorda ovu testlerın güvenmeyin demişti
Garanti olsun dıye gün aşırı ilişki dıyorlar
Senınde mı döngün uzun cnm?

Hımm, böyle düşünmemiştim şimdi içime su serpildi. Ama ateşim de artınca dedim bu ay da benim için kapılar kapandı. Yine de kontrol edeyim madem. Sağol kuzum.

Bende olmuştu canım kasık ağrılarım.
Var mı hayırlı bi gelişme?

Benim famera olmadı, bu ay klomene basladım.
Bakalım yumurta büyüyecek mi?

Atesle tam tuttumu kuzum ovulasyon en azından bunu öğrenmıs olduk
Tuttu kuzum bence ama bu sefer ateşim yavaş yavaş yükseldi. Direkt 36.6 oluyordu. Bu sefer 36.4 sonra 36.5 sonra 36.6 oldu. Ama yavaş çatladı ben bunu hissettim uzun sürdü çatlaması. Olayın da dün tamamen bittiğini anlamıştım. Bugün de ateş 36.6 çıkınca bildim zaten. Bir de yarın ölçer bırakırım artık ölçmeyi

Hımm, böyle düşünmemiştim şimdi içime su serpildi. Ama ateşim de artınca dedim bu ay da benim için kapılar kapandı. Yine de kontrol edeyim madem. Sağol kuzum.
Ne demek canım, ateş konusu da yine yüzde yüz doğru olamayabiliyor malum kış, usutmus de olabilirsin o yüzden bence belirti görüyorsan devam et 32 gün olan dongumde 26-27. Gün çatlama gördüm düşün

Yahu sıkıntıdan patlıcam. Öyle bir kar yağdı hatta hala yağıyor ki çok güzeeeeellll ama saatlerdir elektrik gitti elektrik yok. Karanlıkta oturuyorum. Eşim de hala hasta ateşli. Çok uzun sürdü ya. Elektrik gelseydi kitap neyim okurdum.

Ölçmesen bile olur artık kuzum ama sen bılırsın yınede yarın tatılmı okull

Evet bnım gittıgım doktorda ovu testlerın güvenmeyin demişti
Garanti olsun dıye gün aşırı ilişki dıyorlar
Senınde mı döngün uzun cnm?
Evet canım döngüm uzun 35 günü buluyor bakınca 16 Şubat ovulasyon testi yapıyorum silik henüz ama doktor ısrarla gün aşırı diyor benim iki gebeliğim de ovulasyona falan bakmadım hiç uzun ara verince 3 aydirda olmayınca deneyim bi dedim

Mum ışığında kitap oku kuzum, ben çok severdim eskiden hususi mum yakıp okurdum

Nerde yaşıyorsun kuzum burdada yağıyor şimdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…