2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bende olmuştu canım kasık ağrılarım.
Var mı hayırlı bi gelişme?

Benim famera olmadı, bu ay klomene basladım.
Bakalım yumurta büyüyecek mi?
Canım benim de tam tersi işte klomen olmadı femara kullandım bu ay iğnenin 10.günündeyim 3 4 güne belli eder kendini inşallah bu defa yarar hepimize

Canım benim de tam tersi işte klomen olmadı femara kullandım bu ay iğnenin 10.günündeyim 3 4 güne belli eder kendini inşallah bu defa yarar hepimize
Kızlar bu femara için meme kanseri ilacı deniyor internette. Sizin bu konuda bir sıkıntısınız mı var? Allah korusun da kanser olan mı var?

Canım sen ne zaman test yapacan en azından iğne etkisi geçmiş mi diye bakmican mi bu arada benim bat 14 Şubat ama iğneye göre 17 Şubat oluyor
Ne bileyim valla umudum olmadığı için test yapasımda yok açıkçası yarın 11 iğne günü ben 13 ya da 14 te yaparım
Yani 2 gün sonra yapçam herhalde
Bir tek bugün belimde aşırı ağırlık var adet oldum olacak gibi , adetime de epey zaman olduğu için bir umut mu diyorum ama test yapasım yok yine de

11. Günündeyim canim ama baya silik bendemi geç yumurtlayacagim acaba diye düşünüyorum

11. Günündeyim canim ama baya silik bendemi geç yumurtlayacagim acaba diye düşünüyorum
Cnm 11 daha erken zaten
35 günlük döngüye göre

Ben 13. Gunde falan baslıyorum ovülasyon testine
Geçen ay 14. Gün pik gördüm

Gerçi bnım reglim 10 gün sürüyor

Kızlar bu femara için meme kanseri ilacı deniyor internette. Sizin bu konuda bir sıkıntısınız mı var? Allah korusun da kanser olan mı var?
Yok canım Allah korusun.ben de okudum o amaçlı kullanılıyormuş asıl ama bize klomen gibi yumurta geliştirici amaçlı verildi

Merhaba kızlar yaşlarınızı sorsam ayıp eder miyim acaba? ben 31 e giriyorum. Bazen erken evlenseydim de çocuk için bu kadar uğraşmazdım diyorum. 5 yıla bi çocuk sığdırabildim anca

Merhaba kızlar yaşlarınızı sorsam ayıp eder miyim acaba? ben 31 e giriyorum. Bazen erken evlenseydim de çocuk için bu kadar uğraşmazdım diyorum. 5 yıla bi çocuk sığdırabildim anca
Demeyeydin iyiydi bunu ben bir buçuk aya dolu dolu 40 olacağım neyin kompleksine gireceğime şaşırıyorum artık yaşa mı çocuğum olmamasına mı olsa da yaşlı anne olacağıma mı bağırsaklarım her gün daha da işlevini yitirmesine mi hala küçük çocuklara ablacım diye sesleniyorum sonra kendimden utanıyorum ufalda cebime gir diyorum kendime çaktırmadan

Yasa takılma halam 45 yaşında doğurdu olmaz dediler tüp bebek sanıyorlar kızını masmavi gözler sapsarı saçlar Rabb'im istesin yeterki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…